Chłodzone powietrzem

Dostępność

Marka

Cena

 • 1 171,00 zł - 28 290,00 zł

Aktywne filtry

Kostkarka chłodzona powietrzem
Szybki podgląd
6 500,69 zł brutto
Cena podstawowa Cena Rabat: 1% 5 285,12 złnetto
 • -1%
Kostkarka chłodzona powietrzem 271988
Szybki podgląd
7 620,37 zł brutto
Cena podstawowa Cena Rabat: 1% 6 195,42 złnetto
 • -1%
Kostkarka chłodzona powietrzem 272008
Szybki podgląd
8 674,29 zł brutto
Cena podstawowa Cena Rabat: 1% 7 052,27 złnetto
 • -1%
Kostkarka chłodzona powietrzem 272015
Szybki podgląd
9 704,46 zł brutto
Cena podstawowa Cena Rabat: 1% 7 889,81 złnetto
 • -1%
Kostkarka chłodzona powietrzem 272022
Szybki podgląd
10 758,38 zł brutto
Cena podstawowa Cena Rabat: 1% 8 746,65 złnetto
 • -1%
Kostkarka chłodzona powietrzem 272039
Szybki podgląd
13 896,39 zł brutto
Cena podstawowa Cena Rabat: 1% 11 297,88 złnetto
 • -1%
Kostkarka chłodzona powietrzem 272046
Szybki podgląd
10 160,49 zł brutto
Cena podstawowa Cena Rabat: 1% 8 260,56 złnetto
 • -1%
Kostkarka do lodu do 50 kg/dzień
Szybki podgląd
4 376,41 zł brutto
Cena podstawowa Cena Rabat: 1% 3 558,06 złnetto
 • -1%
 • Obecnie brak na stanie

Kostkarki chłodzone powietrzem, to jedne z najczęściej wykorzystywanych w gastronomii. Urządzenia te znacząco poprawiają pracę lokali gastronomicznych. Dokonanie zakupu odpowiedniej jakości kostkarki do lodu, wcale nie jest jednak takie proste, jak mogłoby się nam początkowo wydawać. Istnieje bardzo dużo, różnego rodzaju czynników, które definiują to, czy wybrane przez nas urządzenie takie jak kostkarka do lodu, będzie odpowiednie dla naszych potrzeb. Na co zatem powinniśmy zwrócić największą uwagę, kiedy przystępujemy do wyboru takich urządzeń? Co będzie dla nas najistotniejsze w tym aspekcie? Na naszej stronie internetowej, nie tylko dokonacie państwo zakupu wysokiej jakości kostkarek do lodu chłodzonych powietrzem, ale też dowiecie się, na co w sposób szczególny należy zwrócić uwagę kiedy przystępujemy do ich wyboru.

Kostkarka do lodu chłodzona powietrzem - jak dopasować jej parametry techniczne?

Pierwszym i najważniejszym czynnikiem, jeśli chodzi o wybranie odpowiedniej jakości kostkarki do lodu chłodzonej powietrzem, jest to, aby w odpowiedni sposób dopasować jej parametry do naszych potrzeb. Kostkarka ma przede wszystkim spełniać swoje podstawowe zadanie. Dobrze zatem zwrócić uwagę na jej pojemność oraz możliwości, jeśli chodzi o ilość produkowanych kostek lodu. Nie bez znaczenia będzie także rodzaj zasilania takiej kostkarki. Tym samym, pierwszym i najważniejszym czynnikiem, jeśli chcemy wybrać odpowiedniej jakości kostkarkę do lodu, jest dopasowanie jej parametrów technicznych do naszych potrzeb. Na naszej stronie internetowej, znajdziecie państwo dokładne opisy wszystkich, dostępnych produktów - wraz z dokładną specyfikacją techniczną.

Jakiej marki powinna być dobra kostkarka do lodu chłodzona powietrzem?

Kolejną kwestią, jeśli chodzi o wybranie odpowiedniej jakości kostkarki do lodu, jest wybranie odpowiedniego producenta. Nie od dziś wiadomo, że marka urządzeń ma ogromne znaczenie, jeśli chodzi o ich jakość. Nie inaczej rzecz się ma, jeśli w grę wchodzi wyposażenie lokali branży gastronomicznej. Na stronie naszego sklepu, znajdziecie państwo kostkarki do lodu chłodzone powietrzem, które pochodzą od renomowanych producentów. Posiadamy urządzenia marki Fagor, Hendi i Stalgast. Wszystkie te marki, cieszą się nieposzlakowanymi opiniami, jeśli chodzi o oferowanie przez nich urządzenia do gastronomii.

Wymiary kostkarki do lodu, jej waga - jak je dopasować?

Każdy lokal gastronomiczny jest inny - zarówno jeśli chodzi o małe bary, jak również i restauracje -jest ograniczony w pewien sposób przestrzenią. To nic dziwnego. W naszej ofercie, znajdziecie państwo kostkarki do lodu o różnych wymiarach. Dzięki temu, będziecie w stanie dopasować je odpowiednio do własnych potrzeb i możliwości. Posiadamy zarówno duże kostkarki, które dedykowane są do dużych lokali gastronomicznych, jak i takie, które doskonale sprawdzą się w małej gastronomii. Niezależnie jednak od wielkości dostępnych na naszej stronie kostkarek do lodu, każda z nich posiada najwyższej jakości parametry techniczne. Wykonane są one także ze stali nierdzewnej. Tym samym, można śmiało powiedzieć, że rozmiar dostępnych w naszym sklepie kostkarek do lodu, nie wpływa w żaden sposób na ich sprawność. Warto jest jednak wcześniej sprawdzić, jak przedstawiają się ich parametry techniczne aby wiedzieć, czy rzeczywiście będą one odpowiednie dla naszych potrzeb.

Dostawa kostkarek do lodu chłodzonych powietrzem

Ostatnią kwestią, którą należy poruszyć, kiedy mówimy o kostkarkach do lodu, jest sposób ich dostawy. Dla naszych klientów, przygotowaliśmy atrakcyjne formy dostawy. Warto wspomnieć, że zamówienia od kwoty 1000 zł, są realizowane na nasz koszt. Dbamy także o to, aby formy dostawy, były dopasowane do naszych klientów. Jednocześnie, pragniemy podkreślić, że firmy kurierskie, z którymi na stałe współpracujemy, dokładają wszelkich starań, aby zamówienia dostarczone zostały najszybciej, jak to tylko możliwe.

Zachęcamy do dokładnego zapoznania się z naszą ofertą. Z całą pewnością, znajdą tam państwo dokładnie takie kostkarki do lodu chłodzone powietrzem, które w każdym stopniu spełnią wasze oczekiwania, jeśli chodzi o tego rodzaju urządzenia gastronomiczne.

Zostań z nami na dłużej! System Rabatowy jest stworzony dla klientów.
Skontaktuj się z naszym Centrum Obsługi w razie pytań dot. gwarancji, pomocy technicznej i doradztwa w zakresie sprzedaży i oferty produktowej. Połączenia odbierane są zgodnie z zaleceniami otrzymanymi od Klienta. Nasi konsultanci służą pomocą.
Towar o wartości powyżej 1000 zł wysyłamy na własny koszt