Frytownice Fagor

Aktywne filtry

Frytownice Fagor

Pyszne złociste frytki to ciągle jeden z ulubionych obiadowych dodatków wielu Polaków. Kochają go dzieci i dorośli. Popularny element kuchni fast food nie musi wcale kojarzyć się z zapachem frytury, pustymi kaloriami i dużą ilością tłuszczu. Dobrze przyrządzone frytki z nowoczesnej frytownicy są mniej tłuste, a przy tym są niezwykle chrupiące i pyszne. Ziemniaki poddane smażeniu w zmniejszonej ilości oleju w odpowiednich temperaturach zachowują swój aromat i składniki odżywcze, a przy tym nie ociekają tłuszczem. Aby przygotować w lokalu gastronomicznym przepyszne frytki z ziemniaków, frytki belgijskie, talarki, frytki z batatów i inne – niezbędna jest dobra nowoczesna frytkownica. W tej kategorii oferujemy naszym klientom innowacyjne frytownice marki Fagor. Są to urządzenia spełniające najwyższe wymagania restauratorów, kucharzy, właścicieli punktów fast food, food trucków, barów i wszystkich lokali gastronomicznych, gdzie podawane są dania z głębokiego oleju. Nowoczesne frytownice Fagor to czysta, bezpieczna, wygodna praca oraz doskonała jakość serwowanych frytek.

Fagor – więcej niż frytownica

Marka Fagor to wiodący producent specjalizujący się w wyposażeniu sektora gastronomicznego, hotelarskiego i pralniczego. Dzięki ponad sześćdziesięcioletniemu doświadczeniu Fagor dostarcza zaawansowane produkty spełniające najwyższe wymagania profesjonalistów – właścicieli dużych i małych lokali gastronomicznych. Wśród urządzeń dla gastronomii oferta marki obejmuje między innymi frytownice. Zawiera ona wiele modeli elektrycznych i gazowych.

Frytownice Fagor są wytrzymałe i solidne. Ich elementy wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej są niezwykle łatwe w czyszczeniu. Frytownice Fagor są ponadto ergonomiczne i łatwe w obsłudze. W poszczególnych modelach elektrycznych dzięki elementom grzewczym umieszczonym wewnątrz komory możliwe jest wygodne podnoszenie o ponad 90º dla idealnego czyszczenia po użyciu.

Frytownice Fagor zapewniają także precyzyjną regulację i szeroki zakres temperatur. Są bezpieczne w użytkowaniu dzięki termostatom bezpieczeństwa oraz mikrowyłącznikom zabezpieczającym przed włączeniem w przypadku uniesionych grzałek.

Frytownice gazowe i frytownice elektryczne Fagor

Oferta obejmuje frytownice gazowe Fagor oraz frytownice elektryczne. Są to ekonomiczne urządzenia zapewniające zminimalizowanie zużycia głównego medium, jakim jest odpowiednio energia elektryczna lub gaz. Frytownice Fagor to urządzenia o dużej mocy, które podgrzewają bardzo szybko i z wysokim współczynnikiem moc: litraż (do 1.00 kW/litr w modelach gazowych). Modele gazowe są wyposażone w zapłon iskrowy oraz wszystkie frytownice gazowe Fagor posiadają wysokowydajne palniki gazowe.

Blaty frytownic są wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej o optymalnie dopasowanej grubości, ciętej laserowo. Są automatycznie spawane. W konstrukcji zastosowane są niewidoczne śruby łączące. Dzięki temu frytownice Fagor są nie tylko stabilne, funkcjonalne i wytrzymałe, ale również charakteryzują się estetycznym designem oraz są łatwe do zachowania w czystości.

Zostań z nami na dłużej! System Rabatowy jest stworzony dla klientów.
Skontaktuj się z naszym Centrum Obsługi w razie pytań dot. gwarancji, pomocy technicznej i doradztwa w zakresie sprzedaży i oferty produktowej. Połączenia odbierane są zgodnie z zaleceniami otrzymanymi od Klienta. Nasi konsultanci służą pomocą.
Towar o wartości powyżej 1000 zł wysyłamy na własny koszt