Warnik do makaronu

Dostępność

Marka

Cena

  • 8 244,00 zł - 33 822,00 zł

Aktywne filtry

Warnik do makaronu elektryczny 40L Tecnoinox | CP4FE9N
Szybki podgląd
14 959,75 zł brutto
Cena podstawowa Cena Rabat: 20% 12 162,40 złnetto
  • -20%
Warnik do makaronu elektryczny 24L Tecnoinox | CP4FE7
Szybki podgląd
11 927,06 zł brutto
Cena podstawowa Cena Rabat: 20% 9 696,80 złnetto
  • -20%
Warnik do makaronu gazowy 2x40L Tecnoinox | CP8FG9
Szybki podgląd
24 496,68 zł brutto
Cena podstawowa Cena Rabat: 20% 19 916,00 złnetto
  • -20%
Warnik do makaronu gazowy 2x40L Tecnoinox | CP8FG9
Szybki podgląd
20 273,35 zł brutto
Cena podstawowa Cena Rabat: 20% 16 482,40 złnetto
  • -20%
Warnik do makaronu elektryczny 40L Tecnoinox | CPD4FE9N
Szybki podgląd
16 027,39 zł brutto
Cena podstawowa Cena Rabat: 20% 13 030,40 złnetto
  • -20%
Warnik do makaronu elektryczny 24L Tecnoinox | CPD4FE7
Szybki podgląd
12 994,70 zł brutto
Cena podstawowa Cena Rabat: 20% 10 564,80 złnetto
  • -20%

Warniki do makaronu i ich działanie

Warnik do makaronu nie jest powszechnie stosowanym sprzętem, mimo iż potrawy z makaronem są podstawą każdej kuchni i wielu restauracji. Gotowanie sporych ilości makaronu w garnku jest problematyczne i czasochłonne, zwłaszcza jeśli dania mają zostać podane klientom w tym samym czasie. Warnik stanowi idealną propozycję dla każdej restauracji, dla której liczy się komfort i profesjonalizm.

Działanie warników nie jest skomplikowane. Wystarczy napełnić odpowiedni zawód wodą i uzupełnić makaron. Często urządzenia te posiadają kilka komór o pojemności kilku litrów, co pozwala na gotowanie pożądanej ilości porcji. Co ciekawe, niektóre dostępne na rynku modele sprawdzają się nie tylko do gotowania makaronu, ale również warzyw, pierogów i innych produktów. Zanim jednak wrzucisz je do urządzenia, zapoznaj się z zaleceniami producenta.

Nasze warniki — charakterystyka

Jeśli chcesz zakupić warnik do gotowania makaronu, koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą! Oferujemy ciekawe i wysokiej jakości modele, które są nie tylko wydajne, ale również wygodne w użytkowaniu. Jedną z naszych propozycji jest makaroniarka gazowa marki Stalgast. Została zaprojektowana w nowoczesnym stylu i prezentuje się ciekawie.

To, co jednak najważniejsze, to m.in. moc gazowa — wynosi 9,1 KW. Masa urządzenia to 52 kg, napięcie zasilania 230 V, a z kolei pojemność 25 l. Urządzenie to posiada system zabezpieczenia urządzenia przed pracą bez wody — pozwala to uniknąć uszkodzenia. Przeznaczony jest zarówno dla małej, jak i średniej czy dużej gastronomii. Posiada panel grawerowany laserowo, ergonomiczne pokrętła oraz specjalny otwór przelewowy. To produkt funkcjonalny i pożądany.

Nieco mniejszym warnikiem do gotowania makaronu jest model ważący 41 kg. Pozwala przygotować do 15 kg makaronu na godzinę, co bez wątpienia jest naprawdę dobrym wynikiem. Napięcie zasilania w tym przypadku wynosi 400 V. Model ten jest dokładnie taki sam jak poprzedni — różni się jedynie pojemnością i kilkoma innymi parametrami, które wynikają z rozmiaru. To kolejny produkt marki Stalgast, jaki możesz znaleźć w naszej ofercie.

Czy warto zainwestować w warnik do makaronu?

Warnik do makaronu jest bez dwóch zdań jednym z najlepszych sprzętów, w jaki można zainwestować, prowadząc restaurację. Jak wyżej wspomniano, są to produkty przeznaczone dla firm małych, średnich, jak i dużych — jeśli więc w ofercie lokalu znajdują się dania z makaronem, urządzenie to bez wątpienia się przyda.

Co ważne, warniki do makaronu znacznie skracają czas gotowania makaronu i przygotowania go przez pracowników. Chcąc nie chcąc, kucharz nie jest w stanie w tak krótkim czasie i bez zbędnego wysiłku przygotować tak duże ilości makaronu. Wszelkie dodatkowe elementy i funkcje sprawiają jedynie, że jest to sprzęt naprawdę wart uwagi dla każdej, nawet małej firmy.

Staramy się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom oraz wprowadzamy do oferty coraz to lepsze i wydajniejsze produkty. Warniki również do nich należą — koniecznie je sprawdź!

Zostań z nami na dłużej! System Rabatowy jest stworzony dla klientów.
Skontaktuj się z naszym Centrum Obsługi w razie pytań dot. gwarancji, pomocy technicznej i doradztwa w zakresie sprzedaży i oferty produktowej. Połączenia odbierane są zgodnie z zaleceniami otrzymanymi od Klienta. Nasi konsultanci służą pomocą.
Towar o wartości powyżej 1000 zł wysyłamy na własny koszt