Akcesoria

Dostępność

Marka

Cena

  • 230,00 zł - 2 914,00 zł

Aktywne filtry

Akcesoria

Blender to narzędzie, które w każdej kuchni, niezależnie czy tej domowej, czy tej profesjonalnej, w restauracji czy kawiarni, sprawdzi się doskonale. To podręczne narzędzie o sporej sile, pozwalające skrócić czas pracy, doskonale zblendować, mieszać i ubijać. Uwielbiany przez młode mamy, fanów zup i domowych majonezów, kończąc na tych, którzy nie mogą obejść się bez kleksa śmietany na szarlotce czy lodach. Nie zajmuje wiele miejsca w przechowywaniu i jest naprawdę bardzo uniwersalny. Pozwala zblendować rzeczy bezpośrednio w garnku, podczas gotowania np. kremowej zupy. Ale doskonały blender powinien mieć nie tylko solidną siłę, ale i zmienne końcówki, znacząco rozszerzające jego możliwości. Wybierając mikser ręczny na potrzeby swojej gastronomii, warto wybierać takie, które są solidne i właśnie mają dodatkowe ramiona.

Najlepsze akcesoria do mikserów

W ofercie sklepu hybryda-gastro.pl wybór ramion do mikserów ręcznych jest ogromny. Można dopasować je według konkretnych oczekiwań, dobierając je do konkretnego modelu maszyny. Zależnie od długości ramienia, sprawdzi się on w naczyniach o określonym litrażu. Ramiona Sammic o długości 30 cm będą idealne do naczyń o pojemności od 15 do 80 litrów, ramiona 42-centymetrowe sprawdza się przy naczyniach 60-80—litrowych. W ofercie znajdują się też ramiona o długości 51 cm - do sporych naczyń, nawet i 120-litrowych, ale są także te mniejsze, np. 25 cm, do naczyń o pojemności 12 litrów. W sklepie dostępne są także ramiona marki Hendi, stworzone ze stali nierdzewnej, również w kilku rozmiarach. Dostępne są ramiona miksujące, idealne na przykład do doskonałego blendowania warzyw, robienia musów, bez ryzyka pojawienia się grudek oraz ramiona ubijające, w sam raz do ubijania śmietany czy białek.

Warto też zwrócić uwagę na zestawy dwóch końcówek, które w przypadku gastronomii ułatwią pracę, bez ciągłej presji mycia jednego ramienia i wymieniania go między poszczególnymi stanowiskami. To również bardziej opłacalny finansowo wybór. Ramiona warto trzymać na metalowym wieszaku, który je świetnie organizuje, bez potrzeby tworzenia osobnego miejsca na końcówki do blenderów.

Akcesoria do miksera – co wybrać?

Stawiając na sprzęt doskonałej jakości, a taki oferuje między innymi marka Hendi, ma się pewność, że posłuży on przez długi czas. Tu narzędzia wykonane są z najwyższej jakości stali nierdzewnej, która może mieć kontakt z żywnością. Obłe kształty sprawiają, że ramiona, niezależnie czy do blendowania, czy do ubijania, są bardzo łatwe w utrzymaniu czystości. Woda pozwala obmyć je i nie mają niepotrzebnych szczelin i zagłębień, w których mogłyby zbierać się osady lub resztki jedzenia. Kielich w częściach blendujących jest zaprojektowany tak, by zblendować bez ryzyka pojawienia się kluch, kawałków nie rozdrobnionych warzyw czy owoców. Warto też podkreślić, że obie te końcówki sprawdzą się w przypadku mieszania znacznych ilości np. musów. Niewymowną zaletą pracy końcówek i blendera jest szybkość działania. Gdy widzimy, że konsystencja dania zaczyna płatać figle, majonez się rozwarstwia, a białka nie chcą ubić się przy pomocy trzepaczki, sięgnięcie po blender z odpowiednimi akcerosloriami działa cuda w mig!

Zostań z nami na dłużej! System Rabatowy jest stworzony dla klientów.
Skontaktuj się z naszym Centrum Obsługi w razie pytań dot. gwarancji, pomocy technicznej i doradztwa w zakresie sprzedaży i oferty produktowej. Połączenia odbierane są zgodnie z zaleceniami otrzymanymi od Klienta. Nasi konsultanci służą pomocą.
Towar o wartości powyżej 1000 zł wysyłamy na własny koszt