Taborety gastronomiczne

Podkategorie

Kategorie

Dostępność

Marka

Waga

  • 0 kg - 17 kg

Cena

  • 70,00 zł - 8 229,00 zł

Aktywne filtry

Patelnia WOK
Szybki podgląd
552,84 zł brutto
Cena podstawowa Cena Rabat: 1% 449,46 złnetto
  • -1%

Taborety gastronomiczne

Taborety gastronomiczne, stanowią jeden z najbardziej podstawowych elementów wyposażenia każdej kuchni w lokalu gastronomicznym. Jest on niezastąpiony, ponieważ doskonale sprawdza się w roli dodatkowej kuchenki - gazowej lub elektrycznej. Na co jednak szczególnie należy zwrócić uwagę, kiedy wybieramy taborety gastronomiczne? O czym powinniśmy pamiętać?

Taboret gastronomiczny - jakość wykonania

Pierwszą i najważniejszą kwestią, którą należy wziąć pod uwagę, kiedy szukamy odpowiedniej jakości taboretu gastronomicznego, jest zwrócenie uwagi na to, jaka jest jego jakość wykonania. Taborety gastronomiczne, które są dostępne w naszej ofercie, wykonane są z wysokiej jakości stali nierdzewnej, co znacząco wydłuża żywotność tych urządzeń Dodatkowo, wyposażone są w ergonomiczne nóżki, które mogą być regulowane i dopasowane do odpowiedniej wysokości. Ponadto, wszystkie taborety gastronomiczne, które są dostępne w naszej ofercie, posiadają funkcjonalny wyświetlacz, co pozwala na bardzo precyzyjne ustawienie temperatury jak również czasu gotowania danej potrawy.

Parametry techniczne taboretów gastronomicznych

Kolejną, bardzo ważna kwestią, którą należy podkreślić, kiedy mówimy o taboretach gastronomicznych dostępnych w naszej ofercie, są ich parametry techniczne. Niezależnie od tego, czy mówimy o taboretach gastronomicznych gazowych czy elektrycznych, wszystkie są wyposażone w praktyczne pokrętła regulujące temperaturę. Warto zaznaczyć, że każdy taboret gastronomiczny, aby prawidłowo funkcjonował, musi posiadać odpowiedni system chłodzenia. Nasze taborety posiadają innowacyjny system chłodzenia, który w dużej mierze działa automatycznie, co znacząco usprawnia pracę w kuchni.

Renomowane marki taboretów gastronomicznych

Kiedy mówimy o taboretach gastronomicznych, nie możemy pominąć ich marki. W naszej ofercie, znajdziecie państwo taborety gastronomiczne takich firm jak Stalgast, Hendi czy Fagor. To renomowani producenci urządzeń przeznaczonych do profesjonalnej gastronomii, w tym także taboretów. Warto zaznaczyć, że jeśli chodzi o marki takie jak Hendi, Fagor czy Stalgast, to urządzenia tych marek wykorzystywane są w najbardziej renomowanych lokalach gastronomicznych nie tylko w kraju ale i na świecie.

Gwarancja jakości zakupionych produktów

Kiedy mówimy o jakości oferowanych w naszym sklepie internetowym produktów, w tym także i taboretów gastronomicznych, nie możemy pominąć kwestii związanej z gwarancją jakości jak również i tym, że każdy taboret gastronomiczny, który jest dostępny w naszej ofercie, objęty jest gwarancją producenta. Warto także podkreślić, że klienci naszego sklepu, mają prawo do korzystania z autoryzowanego serwisu tych urządzeń - zarówno trwającego w czasie gwarancji, jak i pogwarancyjnego. Nie zapominajmy, że sprawność urządzeń gastronomicznych definiuje nie tylko to, jaką jakością będą odznaczać się potrawy przygotowywane z ich użyciem, ale też i sprawne, posiadające aktualne przeglądy urządzenia gastronomiczne, są gwarancją bezpiecznej pracy.

Szczegóły związane z wysyłką zakupionych produktów

Ostatnią kwestią, którą należy poruszyć, kiedy mówimy o taboretach gastronomicznych ale też i innych urządzeniach, które są dostępne w naszym sklepie, są kwestie związane z ich wysyłką. Dla wszystkich naszych klientów, którzy dokonają zakupów za kwotę powyżej 1000 zł, przewidzieliśmy darmową dostawę. Co więcej, nasi stali klienci, mają dostęp do atrakcyjnych rabatów oraz zniżek na zakupione produkty.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do dokonywania zakupów.

Zostań z nami na dłużej! System Rabatowy jest stworzony dla klientów.
Skontaktuj się z naszym Centrum Obsługi w razie pytań dot. gwarancji, pomocy technicznej i doradztwa w zakresie sprzedaży i oferty produktowej. Połączenia odbierane są zgodnie z zaleceniami otrzymanymi od Klienta. Nasi konsultanci służą pomocą.
Towar o wartości powyżej 1000 zł wysyłamy na własny koszt