Pojemniki ze stali nierdzewnej

Cena

 • 12,00 zł - 479,00 zł

Wysokość

Aktywne filtry

Pojemnik GN 1/1 - perforowany - 530x325 mm wysokość 20 mm
Szybki podgląd
115,07 zł brutto
Cena podstawowa Cena Rabat: 1% 93,56 złnetto
 • -1%
POJEMNIK GN 1/3 - PERFOROWANY – 325x176 mm wysokość 200 mm
Szybki podgląd
172,91 zł brutto
Cena podstawowa Cena Rabat: 1% 140,58 złnetto
 • -1%
POJEMNIK GN 1/3 - PERFOROWANY – 325x176 mm wysokość 150 mm
Szybki podgląd
132,73 zł brutto
Cena podstawowa Cena Rabat: 1% 107,91 złnetto
 • -1%
POJEMNIK GN 1/3 - PERFOROWANY – 325x176 mm wysokość 40 mm
Szybki podgląd
57,23 zł brutto
Cena podstawowa Cena Rabat: 1% 46,53 złnetto
 • -1%
POJEMNIK GN 1/3 - PERFOROWANY – 325x176 mm wysokość 100 mm
Szybki podgląd
90,11 zł brutto
Cena podstawowa Cena Rabat: 1% 73,26 złnetto
 • -1%
POJEMNIK GN 1/3 - PERFOROWANY – 325x176 mm wysokość 65 mm
Szybki podgląd
73,06 zł brutto
Cena podstawowa Cena Rabat: 1% 59,40 złnetto
 • -1%

Pojemniki GN ze stali nierdzewnej

Pojemniki GN to pojemniki specjalnego przeznaczenia w gastronomii. Ich zastosowanie jest szerokie i nie ogranicza się do konkretnego zadania. Pojemniki GN mogą służyć do:

 • przechowywania żywności,
 • prezentowania żywności np. w witrynie ekspozycyjnej,
 • transportu żywności.

W każdej profesjonalnej kuchni pojemniki GN stanowią niezwykle ważną część wyposażenia. Ich zastosowanie w niemałym stopniu zależy od materiału, z jakiego są wykonane. Jest to spowodowane przede wszystkim faktem, że inny materiał będzie na tyle odporny, by możliwy był transport żywności w wysokiej temperaturze, a jeszcze inny materiał będzie się prezentował na tyle estetycznie i atrakcyjnie, że możliwa będzie jego prezentacja bezpośrednio przed klientami. Pojemniki GN mogą być wykonywane m.in. z polipropylenu, poliwęglanu, grilamidutritanu czy ze stali nierdzewnej.

Charakterystyka pojemników GN ze stali nierdzewnej

Pojemniki ze stali nierdzewnej sprawdzą się zarówno do przechowywania żywności, transportu, jak i prezentacji. Jest to materiał dość uniwersalny o wielu zaletach, dzięki którym modele te są jedną z lepszych propozycji na rynku. Stal nierdzewna jest materiałem trwałym i wytrzymałym. Jest odporny na korozję, wilgoć, zmiany temperatur czy kwasy. To, co najważniejsze, to fakt, iż materiał ten jest dopuszczony do kontaktu z żywnością. Nie zmienia jej smaku, zapachu czy właściwości. W żaden sposób na nią nie oddziałuje, a to ma ogromne znaczenie.

Wykonane ze stali nierdzewnej pojemniki są łatwe w utrzymaniu oraz czyszczeniu. Materiał ten możesz śmiało myć sporą ilością detergentów i pod dużym ciśnieniem wody, choć w większości przypadków nie jest to wcale konieczne. Zabrudzenia szybko schodzą i wystarczy, że użyjesz delikatnej gąbki z ciepłą wodą. Obecnie pojemniki GN ze stali nierdzewnej stanowią jedną z ciekawszych propozycji na rynku i zdecydowanie warto zwrócić na nią uwagę. Prawidłowe przechowywanie i przewożenie żywności jest kluczowe dla jej jakości.

Wybierz wysokiej jakości pojemniki ze stali!

Jeśli poszukujesz odpowiednich pojemników GN dla swojej firmy, koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą. Znajdziesz w niej produkty w każdym możliwym rozmiarze. Jedną z propozycji jest pojemnik GN 1/1 line perforowany marki Hendi. Oprócz tego, że został wykonany ze stali nierdzewnej, posiada również gładkie krawędzie oraz specjalnie wzmocnione narożniki. Nadaje się do stosowania w piecach konwekcyjnych, podgrzewaczach czy lodówkach. Możesz go używać w temperaturze od -40°C aż do +300°C. Jego pojemność wynosi 13,2 l.

Jeśli szukasz węższego i wyższego modelu, dobrym pomysłem może być pojemnik GN 1/3. Jego pojemność wynosi 5,7 l. Śmiało możesz go piętrować. Ten, jak i wszystkie inne pojemniki ze stali nierdzewnej w naszej ofercie — nadają się do mycia w zmywarkach. Są idealną propozycją dla każdego lokalu gastronomicznego, a ich zastosowanie jest wszechstronne. Nie ogranicza się jedynie do transportu, a pojemników do przechowywania żywności nigdy nie jest za mało — zwłaszcza w większych lokalach.

Zostań z nami na dłużej! System Rabatowy jest stworzony dla klientów.
Skontaktuj się z naszym Centrum Obsługi w razie pytań dot. gwarancji, pomocy technicznej i doradztwa w zakresie sprzedaży i oferty produktowej. Połączenia odbierane są zgodnie z zaleceniami otrzymanymi od Klienta. Nasi konsultanci służą pomocą.
Towar o wartości powyżej 1000 zł wysyłamy na własny koszt