PEUGEOT

Peugeot Saveurs – luksusowe młynki i przybory kuchenne

Firma Peugeot Saveurs to czołowy producent luksusowych młynków, znany na rynku europejskim z wysokiej klasy akcesoriów gastronomicznych. Flagowa kategoria jego produktów to najwyższej jakości, solidne i trwałe młynki do przypraw. Oferta marki została także wzbogacona o akcesoria premium dla miłośników wina i kawy.

Peugeot Saveurs jest niewielką firmą z Francji, zatrudniającą poniżej 200 pracowników. Jest to marka zrodzona z pasji, począwszy od obróbki drewna, przez projektowanie akcesoriów, aż po wysoce precyzyjny montaż z dbałością o każdy detal. Peugeot Saveurs przykłada także wagę do rozwoju technicznego, wprowadzając do swojej oferty nowe propozycje dla profesjonalnych kucharzy, w tym własne, specjalnie opracowane mechanizmy mielące. Dla każdego rodzaju przypraw Peugeot opracował osobny unikalny mechanizm mielenia, odpowiedni do kształtu, struktury i twardości danego produktu spożywczego. Młynki Peugeot mają dożywotnią gwarancję producenta na zastosowane mechanizmy mielące.

Ponad 200 lat tradycji

Francuska marka gastronomiczna Peugeot powstała ponad 200 lat temu. Pierwszy młynek do kawy tej firmy został wyprodukowany w 1840 roku. Dziś Peugeot Saveurs importuje towary do ponad 80 krajów. Oprócz młynków oferta obejmuje również luksusowe akcesoria dla amatorów wina spełniające najwyższe wymagania sommelierów i cieszące się uznaniem w wielu krajach świata.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą akcesoriów gastronomicznych marki Peugeot Saveurs dostępnych w sklepie internetowym Hybryda Gastro. Znajdą tu Państwo doskonałe młynki do pieprzu młynki do soli, zestawy młynków i wiele więcej. Są to produkty wyróżniające się niezwykła trwałością, pozwalające na szybkie i dokładne mielenie przypraw dla wydobycia ich pełnego aromatu oraz smaku.

Aktywne filtry