Linia 900

Dostępność

Cena

  • 24 222,00 zł - 48 675,00 zł

Pojemność

Aktywne filtry

Patelnie przechylne gazowe linia 900

Zakup odpowiedniego rodzaju patelni przechylnej gazowej, wcale nie jest taki prosty, jak mogłoby się nam początkowo wydawać. Warto jest wiedzieć, na co w tym aspekcie powinniśmy zwrócić szczególną uwagę. Czynników, które będą definiowały to, że wybraliśmy odpowiedniej jakości patelnię przechylną, jest bardzo dużo. W naszej ofercie, znajdziecie państwo wysokiej jakości patelnie przechylne gazowe linii 900. Sprawdźmy, czym dokładnie się one charakteryzują.

Przede wszystkim - parametry techniczne

Pierwszą i najważniejszą kwestią, którą należy poruszyć, kiedy opisujemy patelnie przechylne gazowe linii 900, jest to, z jakiego materiału są one wykonane. Wszystkie patelnie, które są dostępne na naszej stronie internetowej, wykonane są z najwyższej jakości stali nierdzewnej.

Ponadto, krawędzie patelni przechylnych gazowych, są cięte laserowo, co zapewnia ogromną precyzję. Niewątpliwie ważną kwestią, jeśli chodzi o zakup patelni przechylnej gazowej jest to, jak wygląda kwestia związana z regulacją temperatury. Wszystkie nasze patelnie, posiadają specjalne termostaty, których skala wynosi od 50 stopni Celsjusza do aż 300. Dzięki temu, możemy swobodnie ustalić, jaką temperaturę grzania ma mieć na dany moment nasza patelnia. Warto podkreślić, że dno patelni przechylnej gazowej, wykonane jest ze stali nierdzewnej o grubości 10mm. Dzięki temu, możliwe jest równomierne rozprowadzenie ciepła po całej powierzchni. Przy zakupie patelni przechylnej gazowej, bardzo ważne jest także to, żeby zadbać o jak najwygodniejsze jej użytkowanie. Właśnie z tego względu, nasze patelnie wyposażone są w odpowiednią dźwignię, która pozwala na to, aby ustawić patelnię do pionu i swobodnie oczyścić ją z zawartości.

Patelnie przechylne gazowe linia 900 - sprawdź nasze marki!

Nasza oferta skierowana jest do profesjonalistów. Właśnie z tego względu, zadbaliśmy nie tylko o to, aby sprzęt, który państwu oferujemy wyróżniały odpowiednie parametry techniczne, ale też i o to, aby pochodził on tylko i wyłącznie od renomowanych producentów. W naszej ofercie, znajdziecie zatem państwo patelnie przechylne gazowe linii 900 marki Fagor. Patelnie Fagor stosowane są w najpopularniejszych lokalach gastronomicznych, wyróżnia nie tylko ich wysoka jakość, ale też to, że w naszej ofercie, dostępne są one w naprawdę korzystnych cenach.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do dokonywania zakupów na naszej stronie internetowej.

Zostań z nami na dłużej! System Rabatowy jest stworzony dla klientów.
Skontaktuj się z naszym Centrum Obsługi w razie pytań dot. gwarancji, pomocy technicznej i doradztwa w zakresie sprzedaży i oferty produktowej. Połączenia odbierane są zgodnie z zaleceniami otrzymanymi od Klienta. Nasi konsultanci służą pomocą.
Towar o wartości powyżej 1000 zł wysyłamy na własny koszt