Kategorie

Dostępność

Marka

Cena

  • 0,00 zł - 3 469,00 zł

Aktywne filtry

Waga kalkulacyjna z legalizacją 15 kg
Szybki podgląd
1 094,71 zł brutto
Cena podstawowa Cena Rabat: 1% 890,01 złnetto
  • -1%
Waga magazynowa z legalizacją
Szybki podgląd
1 740,09 zł brutto
Cena podstawowa Cena Rabat: 1% 1 414,71 złnetto
  • -1%
Waga kalkulacyjna z legalizacją i wysięgnikiem
Szybki podgląd
1 192,13 zł brutto
Cena podstawowa Cena Rabat: 1% 969,21 złnetto
  • -1%
Waga kuchenna z legalizacją, 30 kg
Szybki podgląd
972,94 zł brutto
Cena podstawowa Cena Rabat: 1% 791,01 złnetto
  • -1%

Wagi i ich rodzaje

Wagi możemy podzielić na kilka kategorii ze względu na przeznaczenie. Podstawowe kategorie to waga magazynowa, waga kalkulacyjna, waga gastronomiczna, waga sklepowa, waga kuchenna, waga pomocnicza i waga o dużej dokładności.

Każda z tych kategorii jest przystosowana do nieco innych celów, dlatego poszczególne modele mogą znacznie różnić się od siebie pod względem parametrów i konstrukcji. Niemałą różnicę przy zakupie różnego rodzaju wag stanowi również ich cena. Wybór odpowiedniego produktu i dostosowanie go do przeznaczenia jest bardzo ważny. Aby zakup był udany, zwróć uwagę przede wszystkim na szczegółowe dane techniczne.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze wagi?

Przede wszystkim należy sprawdzić dokładność konkretnego modelu. Wynosi ona około 1 grama w przypadku najdokładniejszych wag gastronomicznych, kuchennych i sklepowych. Oprócz tego należy również zwrócić uwagę na to, czy waga została poddana legalizacji. Sanowi ona pewnego rodzaju gwarancję, że pomiary urządzenia są dokładne i zgodne z prawdą. Brak legalizacji w przypadku wag sklepowych może być również podstawą do wystawienia mandatu w wysokości do 500 złotych, co stanowi kolejny z wielu powodów, by z tym nie zwlekać. Legalizację wagi należy również poddawać kontroli co 25 miesięcy na wypadek, gdyby zepsuła się w trakcie użytkowania.

Dla wielu kupujących duże znaczenie ma również konstrukcja i design wagi. Jeśli ma ona stać na kuchennym blacie, to jej wygląd powinien dobrze komponować się z resztą kuchennych mebli i urządzeń. Dla miłośników oldschoolowych rozwiązań odpowiednią propozycją może być waga gastronomiczna z szalką marki Hendi, która w odróżnieniu od innych produktów pokazuje wagę produktu na okrągłej tarczy ze wskazówką, zamiast cyfrowego wyświetlacza. Z kolei uwagę fanów nowoczesnych rozwiązań i minimalizmu na pewno przyciągnie waga o dużej dokładności do 5 kg tego samego producenta, która dobrze wkomponuje się na przykład w kuchnię w stylu skandynawskim. Są to produkty jakościowe, wytrzymałe i praktyczne.

Dlaczego waga kalkulacyjna jest dobrym wyborem dla sklepu?

Waga kalkulacyjna oprócz standardowego ważenia posiada również wiele innych, przydatnych w handlu funkcji. Taki sprzęt oprócz masy produktu, pokazuje również jego cenę, a także należność za zamówienie, co pozwala znacznie zaoszczędzić na czasie w porównaniu z klasycznym przeliczaniem. Jak sama nazwa wskazuje, dobrym wyborem dla sprzedawców i ekspedientów są również wagi sklepowe, specjalnie zoptymalizowane pod kątem sprzedaży na wagę, lub wagi kalkulacyjne, które umożliwiają łatwe przeliczenie wartości ważonych produktów.

Czym wyróżnia się waga magazynowa?

Główną zaletą wagi magazynowej jest jej wytrzymałość i odporność na różnego rodzaju niedogodności, takie jak wstrząsy, wibracje czy przeciążenia. Waga magazynowa Ohaus daje również możliwość sumowania ważonych produktów, co na pewno ułatwia inwentaryzację i tym podobne procesy. Ważny jest również zakres wagi, który w przypadku modeli magazynowych jest znacznie większy, niż w innych wagach, co w połączeniu z wysoką wytrzymałością czyni wagi magazynowe niezawodnym narzędziem. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, w której na pewno znajdziesz odpowiedni dla siebie produkt!

Zostań z nami na dłużej! System Rabatowy jest stworzony dla klientów.
Skontaktuj się z naszym Centrum Obsługi w razie pytań dot. gwarancji, pomocy technicznej i doradztwa w zakresie sprzedaży i oferty produktowej. Połączenia odbierane są zgodnie z zaleceniami otrzymanymi od Klienta. Nasi konsultanci służą pomocą.
Towar o wartości powyżej 1000 zł wysyłamy na własny koszt