Pokrowce

Dostępność

Marka

Cena

  • 35,00 zł - 208,00 zł

Aktywne filtry

Pokrowce, ich zastosowanie oraz rodzaje

Pokrowce cateringowe służą przede wszystkim do przykrywania i ochrony wszelkiego rodzaju mebli do cateringu — począwszy od stolików czy krzeseł, a skończywszy nawet na lampach. Dzięki szerokiej ofercie wybór odpowiedniego modelu nie powinien przysporzyć Ci zbyt wielu kłopotów.

Oprócz tego, że pokrowce mogą chronić meble i minimalizować ryzyko uszkodzenia, pełnią również funkcję dekoracyjną. Sprawiają, że stoły czy krzesła prezentują się schludnie i są jednolite. Pozwalają również na uporządkowanie sali i zachowanie jednego, przewodniego koloru. Ma to szczególne znaczenie w przypadku takich wydarzeń jak np. wesela. Warto wówczas trzymać się białej kolorystyki, zgodnej z wydarzeniem, chyba, że para młoda ma inne preferencje i zaproponuje takie rozwiązanie, które jest osiągalne orz które odpowiada na ich potrzeby.

Pokrowce dostępne są w przeróżnych barwach — począwszy od wspomnianej wcześniej bieli, a skończywszy na intensywnych i jaskrawych czerwieniach. Wybór konkretnej propozycji będzie zależeć od szeregu czynników, w tym przede wszystkim od motywu przewodniego wydarzenia, w którym to pokrowce mają być zastosowane. Co ważne, na rynku znajdziesz propozycje przeznaczone do różnych mebli. Są to głównie stoły, stoliki oraz krzesła. Możesz więc zakupić pokrowce w jednym stylu/kolorze oraz z ich pomocą wystroić całą salę.

Z czego powinien być wykonany wysokiej jakości pokrowiec?

Pokrowce na stoły cateringowe oraz inne meble powinny być wykonywane z odpowiednich materiałów — ich głównym zadaniem jest m.in. ochrona mebli, zatem jest to naprawdę istotne. W naszym sklepie znajdziesz pokrowce, które są wykonywane m.in. z wysokiej jakości poliesteru. Jest to materiał niezwykle wytrzymały — dzięki temu jest również odporny na uszkodzenia, a także cechuje się długą żywotnością.

Inną zaletą poliesteru jest fakt, iż nie gniecie się. Nie ma potrzeby, by go prasować. Jest sprężysty i nie zmienia swojego kształtu. Pokrowiec na stół cateringowy powinien być estetyczny i schludny. Zwłaszcza jeśli klient ma z niego korzystać. Kolejną już zaletą poliesteru jest odporność na działanie promieni słonecznych i zmian temperatur.

Choć pokrowce są stosowane w pomieszczeniach zamkniętych, w przypadku większych, plenerowych wydarzeń — przydają się również na zewnątrz. Wówczas te właściwości będą miały szczególne znaczenie. Oprócz tego poliester nie uczula, jest łatwy w pielęgnacji i czyszczeniu, dobrze pochłania wilgoć i nie jest atakowany przez pleść czy bakterie. Tak ogromna ilość zalet sprawia, że produkt ten jest wprost idealnym wyborem. Pokrowce na stoły cateringowe oraz inne meble stanowią niezbędne wyposażenie każdego lokalu gastronomicznego — pełnią wiele istotnych funkcji. Jeśli chcesz zakupić jakościowy, elastyczny model, w naszej ofercie znajdziesz wiele takich propozycji! Stawiamy głównie na wytrzymałość i profesjonalizm. Dokładamy wszelkich starań, by każdy klient był zadowolony z naszych usług. Mamy nadzieję, że Ty również będziesz!

Zostań z nami na dłużej! System Rabatowy jest stworzony dla klientów.
Skontaktuj się z naszym Centrum Obsługi w razie pytań dot. gwarancji, pomocy technicznej i doradztwa w zakresie sprzedaży i oferty produktowej. Połączenia odbierane są zgodnie z zaleceniami otrzymanymi od Klienta. Nasi konsultanci służą pomocą.
Towar o wartości powyżej 1000 zł wysyłamy na własny koszt