Linia 900

Dostępność

Cena

  • 23 993,00 zł - 49 748,00 zł

Pojemność

Aktywne filtry

Patelnie elektryczne przechylne linia 900

Patelnie elektryczne przechylne z linii 900, odznaczają się bardzo różnorodnymi parametrami technicznymi i to właśnie na nie trzeba zwrócić największą uwagę, kiedy przystępujemy do zakupu. Co jednak będzie dla nas w tym aspekcie najważniejsze? Na co szczególnie powinniśmy zwrócić uwagę? Nie każdy wie, co będzie istotne w tym aspekcie. Właśnie dlatego, zachęcamy do dokładnego zapoznania się z naszą ofertą dotyczącą patelni przechylnych elektrycznych linii 900.

Patelnie przechylne elektryczne linii 900

Co wyróżnia produkty, takie jak patelnie elektryczne linii 900? Przede wszystkim, wykonane są one z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Krawędzie tych patelni, są cięte laserowo, co pozwoliło na uzyskanie ogromnej precyzji. Warto zaznaczyć, że patelnie wyposażone są w bardzo praktyczną dźwignię, która pozwala na podniesienie patelni do pionu. Dzięki tej funkcji, możliwe jest sprawne czyszczenie oraz opróżnianie patelni. Podstawa patelni elektrycznej przechylnej linii 900, wykonana jest ze stosunkowo grubej stali nierdzewnej - jej grubość wynosi 10mm. Takie rozwiązanie pozwala jednak na to, aby równomiernie rozprowadzić ciepło po całej powierzchni, co z kolei jest bardzo istotne w czasie przygotowywania posiłków. Warto wspomnieć także o tym, że patelnie elektryczne przechylne linii 900, są wyposażone w praktyczny termostat. Umożliwia on kontrolowanie temperatury, a jego zakres wynosi od 50 stopni Celsjusza do 300. Ciekawym rozwiązaniem, które zastosowane zostało w patelniach elektrycznych linii 900, które są dostępne w naszej ofercie, jest to, że ich pokrywa, znajduje się na takiej samej wysokości, jak standardowe blaty w kuchni. Dzięki termoizolacji, możliwe jest wykorzystanie pokrywy, jako dodatkowego blatu roboczego.

Wysoka jakość, renomowani producenci oraz atrakcyjne ceny

Nie tylko dobre parametry techniczne czy też wysoka jakość wykonania patelni elektrycznych przechylnych, które są dostępne w naszym sklepie sprawia, że są one warte zakupu. Wszystkie modele patelni elektrycznych przechylnych linii 900, które znajdziecie na naszej stronie są marki Fagor. To renomowany producent urządzeń przeznaczonych do profesjonalnego użytku w gastronomii. Na naszej stronie, możecie dokonać zakupu tych urządzeń w naprawdę atrakcyjnych cenach.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do dokonania wyboru tych urządzeń, które spełnią wszelkie państwa oczekiwania.

Zostań z nami na dłużej! System Rabatowy jest stworzony dla klientów.
Skontaktuj się z naszym Centrum Obsługi w razie pytań dot. gwarancji, pomocy technicznej i doradztwa w zakresie sprzedaży i oferty produktowej. Połączenia odbierane są zgodnie z zaleceniami otrzymanymi od Klienta. Nasi konsultanci służą pomocą.
Towar o wartości powyżej 1000 zł wysyłamy na własny koszt