Podgrzewacze elektryczne

Dostępność

Marka

Cena

  • 437,00 zł - 2 213,00 zł

Aktywne filtry

Podgrzewacze elektryczne do potraw — funkcjonalność i wygoda

Podgrzewacz elektryczny jest komfortowym w użytkowaniu urządzeniem, które jak sama nazwa wskazuje — służy głównie do podgrzewania jedzenia. Łączy w sobie funkcjonalność i wygodę. Znajdzie zastosowanie nie tylko w lokalach gastronomicznych, ale również w gospodarstwach domowych.

W restauracjach, bufetach czy pubach — temperatura posiłków ma ogromna znaczenie. Każdy klient oczekuje od lokalu zamówienia zgodnego z jego oczekiwaniami. Jeśli posiłek jest letni lub — co gorsza — zimny, klient raczej nie zajrzy ponownie do restauracji. O ile smak czy zapach potrawy może komuś nie odpowiadać ze względu na indywidualne preferencje, o tyle temperatura po prostu powinna być odpowiednia.

Jeśli chcesz oferować klientom ciepłe i jakościowe posiłki, koniecznie zaopatrz się w podgrzewacz elektryczny. Dzięki niemu już nigdy nie wydasz choćby letniego posiłku.

Na co zwrócić uwagę, wybierając podgrzewacz indukcyjny?

W naszym sklepie znajdziesz podgrzewacz indukcyjny, jak i podgrzewacz elektryczny. Modele indukcyjne zostały wykonane z wysokopolerowanej stali nierdzewnej 18/10. Oprócz świetnych właściwości mechanicznych są one również niezwykle estetyczne i eleganckie. Materiał ten zapewnia efektywny połysk. Oprócz tego oferujemy podgrzewacze indukcyjne gastronomiczne, które są wyposażone m.in. w mechanizm spowalniający zamykanie się pokrywy. Pozwala to uniknąć trzaskania, a tym samym — niszczenia urządzenia.

Regulowany element stabilizujący, który zabezpiecza przed przechyleniem przy otwieraniu pokrywy — również jest istotny. Do tego wszystkiego wkład ze stali nierdzewnej, pokrywa wyposażona w przeszklone okienko, a także odpowietrznik. To, na co jednak należy zwrócić największą uwagę, to przede wszystkim dane techniczne. Jeden z indukcyjnych modeli marki Hendi posiada szerokość 420 mm, wysokość 190 mm i długość 405 mm. Jeśli chodzi o pojemność, wynosi ona 5,5 l. Jest to dość uniwersalna propozycja, pozwalająca w szybkim czasie podgrzać sporą ilość potraw.

Nasze podgrzewacze elektryczne

Największą popularnością wśród podgrzewaczy, cieszą się obecnie modele elektryczne. Posiadamy szeroki asortyment, dzięki któremu masz ogromny wybór! Jednym z ciekawszych modeli jest podgrzewacz elektryczny z kociołkami marki Sunnex. Służy on przede wszystkim do podgrzewania zup, sosów i innych produktów płynnych. Posiada również dwie łyżki w komplecie, dzięki którym użytkowanie jest przyjemne i bezproblemowe.

Innym dostępnym u nas produktem jest podgrzewacz elektryczny kitchen line, tym razem marki Hendi. Został wykonany z wysokiej jakości polipropylenu. Jest to materiał o wyjątkowej odporności, zwłaszcza na wysokie temperatury. Produkt ten został wyposażony w wyłącznik i lampkę kontrolną. Posiada pokrywę i uchwyt ze stali nierdzewnej a regulacja temperatury jest możliwa do 85 stopni Celsjusza. Innym produktem marki Hendi jest kolejny podgrzewacz kitchen line, jednak w innym kształcie. Jego pojemność wynosi 6,8 l, jednak regulacja jest bez zmian. Koniecznie sprawdź te produkty oraz zapoznaj się z ich specyfikacją.  

Zostań z nami na dłużej! System Rabatowy jest stworzony dla klientów.
Skontaktuj się z naszym Centrum Obsługi w razie pytań dot. gwarancji, pomocy technicznej i doradztwa w zakresie sprzedaży i oferty produktowej. Połączenia odbierane są zgodnie z zaleceniami otrzymanymi od Klienta. Nasi konsultanci służą pomocą.
Towar o wartości powyżej 1000 zł wysyłamy na własny koszt