Lampy owadobójcze

Kategorie

Dostępność

Marka

Cena

  • 12,00 zł - 866,00 zł

Aktywne filtry

Lampa owadobójcza wodoodporna z wentylatorem
Szybki podgląd
856,65 zł brutto
Cena podstawowa Cena Rabat: 1% 696,47 złnetto
  • -1%
Lampa owadobójcza wodoodporna 40W
Szybki podgląd
420,11 zł brutto
Cena podstawowa Cena Rabat: 1% 341,55 złnetto
  • -1%
Lampa owadobójcza wodoodporna 45W
Szybki podgląd
522,39 zł brutto
Cena podstawowa Cena Rabat: 1% 424,71 złnetto
  • -1%
Świetlówka UV, bezodpryskowa, P 15 W
Szybki podgląd
33,49 zł brutto
Cena podstawowa Cena Rabat: 1% 27,23 złnetto
  • -1%

Jak działają lampy owadobójcze?

Oprócz irytujących, choć stosunkowo niegroźnych komarów w lokalu mogą pojawić się inne, bardziej uciążliwe, a nawet niebezpieczne owady. Mowa tu pszczołach, osach czy szerszeniach, których użądlenie może spowodować poważny uszczerbek na zdrowiu, a w niektórych przypadkach nawet śmierć.Warto więc dokonać wszelkich starań, aby uwolnić się od ciągłej walki z tymi stworzeniami. Dobrym sposobem na pozbycie się owadów, który nie wymaga z naszej strony dużego zaangażowania, jest zamontowanie specjalnej lampy.

Lampy owadobójcze wabią insekty przy użyciu światła ultrafioletowego, a następnie łapią je lub eliminują. Lampa na owady to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich, których drażnią intensywne zapachy innych preparatów owadobójczych. Lampy wyróżniają się dużą skutecznością i wygodą, a jednocześnie pozwalają zapomnieć, że w ogóle z nich korzystamy — wytwarzają żadnych substancji, które mogłyby drażnić.

Rodzaje lamp owadobójczych

Przy wyborze lampy owadobójczej weź pod uwagę miejsce, w którym miałaby się znaleźć. Lampy na owady często różnią się pod względem konstrukcji, dlatego inna lampa będzie odpowiednia do zawieszenia w kuchni, a inna nada się do użytku w ogródku restauracji. Dobrze jest również zwrócić uwagę na rodzaj konstrukcji, z którą mamy do czynienia. W naszym sklepie dostępne są dwa rodzaje lamp owadobójczych — lampy lepowe i wiatrakowe.

Lampy lepowe działają podobnie do pajęczyny. Po zwabieniu owad przykleja się do wymienianego co jakiś czas lepa — przykładem, takiego produktu jest lampa owadobójcza z taśmą klejącą Hendi. Z kolei lampy wiatrakowe używają wentylatora o dużej mocy, by wciągnąć zwabione owady do pojemnika, z którego można je później uwolnić. Przykładową lampą wiatrakową jest lampa owadobójcza zewnętrzna z wentylatorem Stalglast. Istnieje również trzeci rodzaj lamp na owady – lampy rażące, których zadaniem jest porażenie zwabionych owadów prądem. Taka lampa owadobójcza sprawdzi się w szczególności zewnątrz, np. w ogródku. Nie zaleca się stosowania jej w pomieszczeniach, ponieważ trajektoria lotu porażonych owadów jest nieobliczalna.

Profesjonalne lampy owadobójcze w firmie gastronomicznej

Zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego w miejscach przygotowujących lub obrabiających żywność wymagany jest certyfikat higieny HACCP, który wymaga od właścicieli tego typu placówek zwalczania insektów w miejscu pracy. W lokach profesjonalne lampy owadobójcze są więc niezbędne. Najlepiej sprawdzą się modele lepowe i wiatrakowe, bowiem pozwalają pozbyć się insektów z kuchni w czysty i bezproblemowy sposób.

Zaletą stosowania lamp owadobójczych jest ich ekologiczność. Profesjonalne lampy owadobójcze nie produkują żadnych substancji, dymów czy oparów szkodliwych dla środowiska, co niestety w walce z insektami zdarza się dość często. Jeśli szukasz wysokiej jakości lampy, skutecznej w walce z insektami — koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą. W razie wątpliwości odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

Zostań z nami na dłużej! System Rabatowy jest stworzony dla klientów.
Skontaktuj się z naszym Centrum Obsługi w razie pytań dot. gwarancji, pomocy technicznej i doradztwa w zakresie sprzedaży i oferty produktowej. Połączenia odbierane są zgodnie z zaleceniami otrzymanymi od Klienta. Nasi konsultanci służą pomocą.
Towar o wartości powyżej 1000 zł wysyłamy na własny koszt