Kategorie

Dostępność

Marka

Cena

  • 9,00 zł - 117,00 zł

Aktywne filtry

Nóż kucharski HACCP
Szybki podgląd
31,66 zł brutto
Cena podstawowa Cena Rabat: 1% 25,74 złnetto
  • -1%

Profesjonalne noże HACCP oraz ich podział

Przygotowanie posiłków bez odpowiednich narzędzi nie jest możliwe. Noże stanowią niezbędny element wyposażenia zarówno kuchni w restauracjach czy pubach, jak i w domowych gospodarstwach. Każdy z nas korzysta z noży — pozwalają nam pokroić lub posiekać poszczególne składniki.

Noże HACCP to nic innego jak profesjonalny zestaw produktów. Produkowane są z wysokiej jakości materiałów oraz odpowiednio oznaczane, tak, by każdy z noży był przeznaczony do krojenia konkretnej grupy produktów spożywczych. System HACCP jest Systemem Analizy Zagrożeń i Krytycznych Punktów Kontroli. Został stworzony, by produkcja i przetwarzanie żywności było nie tylko bezpieczne, ale również gwarantowało najwyższą jakość spożywanych posiłków.

Występujące w systemie HACCP kolory oznaczają, że:

  • kolor czerwony — przeznaczony jest do surowego mięsa,
  • kolor żółty — przeznaczony jest do drobiu,
  • kolor biały — przeznaczony jest do nabiału,
  • kolor niebieski — przeznaczony jest do ryb,
  • kolor zielony — przeznaczony jest do warzyw,
  • kolor brązowy — przeznaczony jest do mięs, które są poddawane obróbce termicznej, czyli np. gotowaniu lub pieczeniu.

Od niedawna na rynku możemy zakupić również noże gastronomiczne HACCP w kolorze fioletowym. Są one przeznaczone dla tych osób, które cierpią na wszelkiego rodzaju alergie.

Postaw na jakość i wybierz oferowane przez nas noże HACCP!

W naszym sklepie również znajdziesz bezpieczne noże HACCP we wszystkich wymienionych wyżej kolorach. Kupisz je zarówno pojedynczo, jak i w zestawach! Oferujemy również tasak w kolorze czerwonym, przeznaczony do mięsa. Wykonany został z wysokiej jakości stali (X50CrMoV15). Posiada wygodną i antypoślizgową rękojeść. Została wykonana w taki sposób, by gromadzenie się mięsa w miejscach łączeń nie było możliwe. Długość tasaka razem z rączką wynosi 42,5 cm. To produkt marki Stalgast.

Z kolei jeśli poszukujesz brązowego noża, jedną z ciekawszych propozycji będzie brązowy nóż HACCP również marki Stalgast. Wykonany został z dokładnie tego samego materiału, co wcześniej wspomniany tasak. Jest ergonomiczny i wygodny w użytkowaniu. Możesz go myć w zmywarce, co bez wątpienia będzie dla Ciebie sporym ułatwieniem.

Zestaw wysokiej jakości noży to podstawa dla każdej firmy działającej w branży gastronomicznej. Korzystanie z osobnych noży do poszczególnych produktów jest ważne w kwestii higieny i bezpieczeństwa. Jeśli jednak są one podobne — ciężko się połapać, który z noży był już stosowany do danego produktu. W takiej sytuacji idealnym rozwiązaniem okazują się być noże kuchenne HACCP. Są one nie tylko trwałe, odporne na uszkodzenia i ergonomiczne, ale również niezwykle funkcjonalne. Zapamiętanie poszczególnych kolorów jest bardzo proste, dzięki czemu praca w kuchni staje się wygodniejsza i bezpieczna.

Zachęcamy, byś sprawdził noże znajdujące się w naszej ofercie. W razie jakichkolwiek wątpliwości — śmiało, skontaktuj się z nami! Chętnie Ci doradzimy oraz wspólnie znajdziemy rozwiązanie odpowiadające Tobie i Twojej firmie.

Zostań z nami na dłużej! System Rabatowy jest stworzony dla klientów.
Skontaktuj się z naszym Centrum Obsługi w razie pytań dot. gwarancji, pomocy technicznej i doradztwa w zakresie sprzedaży i oferty produktowej. Połączenia odbierane są zgodnie z zaleceniami otrzymanymi od Klienta. Nasi konsultanci służą pomocą.
Towar o wartości powyżej 1000 zł wysyłamy na własny koszt