Dezynfekcja bez użycia wody

Dostępność

Marka

Cena

  • 20,00 zł - 98,00 zł

Pojemność

Aktywne filtry

Dezynfekcja bez użycia wody — co musisz wiedzieć?

Dezynfekcja bez użycia wody opiera się na stosowaniu specjalnych, wysokiej jakości środków antybakteryjnych. Po ich zastosowaniu ręce nie kleją się, a sam produkt wchłania się i nie powoduje żadnego dyskomfortu. Jest to skuteczny na sposób na oczyszczenie skóry dłoni, a także zniszczenie wszelkich drobnoustrojów — bakterii i wirusów.

Stosowanie środków dezynfekujących jest szczególnie ważne we wszelkiego rodzaju placówkach i firmach. Są to restauracje, hotele, szpitale, szkoły, a także firmy cateringowe i te, które zajmują się organizacją eventów, konferencji czy bankietów. Higiena stanowi podstawę w każdej działalności, a żel do dezynfekcji rąk bez użycia wody jest jednym z łatwiejszych w stosowaniu produktów. Może być stosowany nie tylko przez pracowników danego miejsca, ale także i klientów. Dzięki temu, że nie wymaga użycia wody, może stać tuż przy wejściu do budynku.

Czym charakteryzują się tego typu środki do dezynfekcji?

Płyn do dezynfekcji rąk bez wody jest najczęściej produktem uniwersalnym — przeznaczonym do każdego typu skóry. Może również posiadać wzbogaconą formułę o wszelkiego rodzaju składniki kosmetyczne, które dodatkowo pielęgnują skórę, nawilżają czy chronią. Dobrym przykładem tego typu produktu jest żel antysteptyczny o pojemności 0,5 l marki Alkapharm. Jego formuła została wzbogacona m.in. o glicerynę, która dba o prawidłowe nawilżenie skóry, gładkość i elastyczność.

Inny ciekawym produktem z naszego sklepu jest żel do dezynfekcji rąk bez wody antyseptyczny marki Mixtum. Pojemność w tym przypadku to 1,1 l. Wystarczy nałożyć odpowiednią ilość produktu oraz odczekać 30 sekund — to wszystko! Skuteczność biologiczna oferowanych przez nas żeli jest na naprawdę wysokim poziomie. Szczegółowe informacje na ten temat znajdziesz w każdym z opisów produktu.

Postaw na jakość i skuteczność!

Jesteśmy polskim dystrybutorem. Nasza oferta to wyłącznie produkty wysokiej jakości, przeznaczone dla restauracji, hoteli, bufetów, firm cateringowych i wielu, wielu innych działalności. W naszym sklepie zaopatrzysz się w skuteczne i proste w użyciu żele do dezynfekcji rąk. Przeznaczone są do wszystkich typów skóry, również tych nieco wrażliwszych. Jeśli poszukujesz środków do dezynfekcji z użyciem wody — tego typu produkty również znajdziesz na naszej stronie internetowej. Przy ich wyborze musisz jednak zwrócić uwagę na stopień twardości wody, bowiem ma on wpływ na skuteczność preparatu.

Nie zapomnij również o regularnej dezynfekcji blatów, drobnych sprzętów kuchennych, urządzeń i ścian. Choć wybór odpowiednich do tego środków nie jest wcale łatwy, warto poświęcić odrobinę czasu i zapewnić swojej firmie bezpieczeństwo oraz odpowiednią higienę. Jeśli interesuje Cię żel antybakteryjny bez użycia wody, zwróć uwagę na naszą ofertę! Kupując u nas wyposażysz swój lokal w potrzebne środki i wiele potrzebnych sprzętów czy urządzeń.

Zostań z nami na dłużej! System Rabatowy jest stworzony dla klientów.
Skontaktuj się z naszym Centrum Obsługi w razie pytań dot. gwarancji, pomocy technicznej i doradztwa w zakresie sprzedaży i oferty produktowej. Połączenia odbierane są zgodnie z zaleceniami otrzymanymi od Klienta. Nasi konsultanci służą pomocą.
Towar o wartości powyżej 1000 zł wysyłamy na własny koszt