Gazowe

Podkategorie

Kategorie

Dostępność

Marka

Cena

  • 18 023,00 zł - 48 675,00 zł

Pojemność

Aktywne filtry

Patelnie przechylne gazowe

Jak wybrać odpowiedniej jakości patelnię przechylną? Na co w tym aspekcie należy zwrócić największą uwagę? To pytania, na które odpowiedzi wcale nie są takie oczywiste. Jest bowiem bardzo wiele czynników, które definiują to, czy wybrane przez nas patelnie przechylne, rzeczywiście spełnią nasze oczekiwania. Aby tak się jednak stało, musimy zadbać nie tylko o to, aby były one wykonane z najwyższej jakości materiałów, ale też i o to, aby ich parametry techniczne w pełni zaspokajały potrzeby naszego lokalu gastronomicznego. Na naszej stronie internetowej, możecie państwo dokonać zakupu wysokiej jakości patelni przechylnych, które wyróżnia nie tylko najwyższa jakość materiałów, z których są one wykonane, ale też szereg innych czynników. Jakich? Sprawdźcie państwo sami!

Przede wszystkim - dwie linie patelni przechylnych gazowych

Pierwszą i najważniejszą kwestią, jeśli chodzi o patelnie przechylne gazowe, które możecie państwo u nas kupić, jest to, że w naszej ofercie znajdziecie państwo dwie linie takich patelni: 700 i 900. Warto podkreślić, że różnice pomiędzy nimi są niewielkie, jednakże mogą one zaważyć na ostatecznej funkcjonalności tych urządzeń. Właśnie z tego względu dobrze na samym początku sprawdzić, jakimi parametrami technicznymi wyróżniają się dostępne w naszej ofercie patelnie przechylne gazowe. Zapoznanie się z naszą ofertą, z całą pewnością ułatwi państwu dokonanie ostatecznego wyboru najlepszej patelni przechylnej gazowej.

Patelnie przechylne gazowe - parametry techniczne

Pierwszą i najważniejszą kwestią, jeśli chodzi o zakup patelni przechylnych gazowych, jest dokładne sprawdzenie tego, jak dokładnie przedstawiają się ich parametry techniczne. Oczywiście zdecydowanie najistotniejsza dla nas będzie pojemność naszych patelni. Na naszej stronie internetowej, możecie państwo dokonać zakupu patelni przechylnych gazowych o pojemności 60, 90 oraz 120 litrów. Tym samym, bez najmniejszego problemu wybierzecie takie, które idealnie będą pasować do waszego lokalu gastronomicznego. Pojemność patelni to jednak nie wszystko. Pragniemy podkreślić, że wszystkie patelnie przechylne, które są dostępne na naszej stronie internetowej, wykonane są z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Powłoka dna patelni ma grubość 10mm, co pozwala na równomierne rozłożenie się ciepła. Dodatkowo, warto zaznaczyć, że wszystkie patelnie przechylne gazowe, które możecie państwo kupić w naszym sklepie, wyposażone są w funkcjonalny, profesjonalny termostat. Dzięki niemu, możliwe jest nie tylko ustawienie odpowiedniej temperatury grzania - od 50 do aż 300 st Celsjusza. Termostat ten pozwala także na bezpieczne użytkowanie patelni - wyposażony jest on bowiem w widoczne wskaźniki poziomu temperatury. Na samym końcu, chcieliśmy zaznaczyć, że wszystkie patelnie gazowe są cięte laserowo, co pozwoliło na zachowanie najwyższej precyzji, jeśli chodzi o ich kształt.

Renomowani producenci patelni gazowych przechylnych

Na samym końcu chcieliśmy podkreślić, że w naszym sklepie znajdziecie państwo tylko te produkty, które pochodzą od renomowanych producentów. Patelnie przechylne gazowe które znajdziecie państwo w naszej ofercie, pochodzą od takich marek jak Fagor i Stalgast. Patelnie przechylne gazowe Fagor i Stalgast, to gwarancja jakości. To profesjonalny sprzęt gastronomiczny, z którego korzystają najsłynniejsi restauratorzy na całym świecie. Urządzenia tych właśnie firm, doskonale sprawdzą się zarówno w mniejszych lokalach gastronomicznych, jak również i w tych większych.

Zapraszamy do dokładnego zapoznania się z naszą ofertą i do dokonywania zakupów za pośrednictwem naszej strony internetowej.

Zostań z nami na dłużej! System Rabatowy jest stworzony dla klientów.
Skontaktuj się z naszym Centrum Obsługi w razie pytań dot. gwarancji, pomocy technicznej i doradztwa w zakresie sprzedaży i oferty produktowej. Połączenia odbierane są zgodnie z zaleceniami otrzymanymi od Klienta. Nasi konsultanci służą pomocą.
Towar o wartości powyżej 1000 zł wysyłamy na własny koszt