Linia 700

Dostępność

Marka

Cena

  • 18 023,00 zł - 24 032,00 zł

Pojemność

Aktywne filtry

Patelnie przechylne gazowe linia 700

Na co należy zwrócić uwagę, kiedy wybieramy odpowiedniej jakości patelnie przechylne gazowe? Co będzie dla nas najważniejsze w tym aspekcie? To pytania, na które odpowiedzieć muszą sobie właściciele lokali gastronomicznych, w których takie patelnie będą wykorzystywane. Co jednak będzie dla nas w tym aspekcie najważniejsze? Sprawdźmy!

Patelnie przechylne gazowe linia 700 - parametry techniczne

Pierwszą i najważniejszą kwestią, jeśli chodzi o zakup patelni przechylnych gazowych linii 700, jest zwrócenie uwagi na to, jakimi parametrami technicznymi się one wyróżniają. Przede wszystkim, wszystkie patelnie przechylne gazowe, które są dostępne w naszej ofercie, wykonane są z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Krawędzie patelni cięte są laserowo, co pozwala na zachowanie precyzji, jeśli chodzi o ich kształt. Dno patelni przechylnych gazowych linii 700, ma grubość 10mm, co pozwala na bezpieczne jej użytkowanie oraz na to, aby ciepło rozprowadzane było równomiernie po całej powierzchni patelni. Warto zwrócić uwagę także na to, że każda patelnia gazowa przechylna z linii 700, która jest dostępna na naszej stronie internetowej, wyposażona jest w funkcjonalną dźwignię, która pozwala na ustawienie tego urządzenia gastronomicznego do pozycji pionowej i opróżnienie go. Ponadto, wszystkie patelnie przechylne gazowe, które znajdziecie w naszej ofercie, posiadają funkcjonalny termostat - pozwala on na to, aby nie tylko precyzyjnie ustawić temperaturę ale też kontrolować ją zależnie od naszych potrzeb.

Renomowani producenci patelni przechylnych gazowych

Kiedy mówimy o patelniach przechylnych gazowych, które są dostępne w nasze ofercie, należy zwrócić uwagę także na ich producentów. W tym aspekcie stawiamy przede wszystkim na jakość, dlatego znajdziecie u nas patelnie marki Fagor oraz Stalgast. Te marki, to uznane na całym świecie firmy, które produkują profesjonalne urządzenia gastronomiczne przeznaczone do użytku w różnego rodzaju lokalach gastronomicznych.

Zapraszamy do dokładnego zapoznania się z naszą ofertą oraz do dokonania zakupów!

Zostań z nami na dłużej! System Rabatowy jest stworzony dla klientów.
Skontaktuj się z naszym Centrum Obsługi w razie pytań dot. gwarancji, pomocy technicznej i doradztwa w zakresie sprzedaży i oferty produktowej. Połączenia odbierane są zgodnie z zaleceniami otrzymanymi od Klienta. Nasi konsultanci służą pomocą.
Towar o wartości powyżej 1000 zł wysyłamy na własny koszt