Formy stalowe

Aktywne filtry

Formy stalowe do ciast i wypieków

Klasyk w każdej kuchni. Towarzyszą cukiernikom, piekarzom, kucharzom od niepamiętnych czasów. Są przede wszystkim wygodne. Wykonane z trwałych materiałów, pozwalają każdorazowo przygotować równie doskonałe ciasta i nie tylko.

Formy metalowe do ciast zastosowanie

Nierówne brzegi czy warstwy? Koślawy kształt i ryzyko, że kolejna warstwa czy piętro wszystko zepsują? Nie z tymi formami. Kwadratowa forma do modelowania jest doskonale zaprojektowana. Wystarczy upiec ulubione ciasto, wystudzić go, je następnie przy pomocy formy wykroić zawsze równy, kwadratowy kształt. Formy stalowe sprawdzą się w cukierniach i kawiarniach, także w restauracjach. Formy ułatwiają pracę i zdecydowanie skracają czas, który należy poświęcić na przygotowanie wypieków.

Metalowe formy do wypieków

Formy z metalu do ciast i wypieków są też używane w gastronomii do innych potraw. Mniejsze formy służą na przykład do formowania tart czy też potraw wytrawnych, które są niejednokrotnie przygotowane właśnie w dużych porcjach, a następnie są dopiero porcjowane na mniejsze. Mowa o różnego rodzaju pasztetach, wytrawnych potrawach rybnych itd.

Zostań z nami na dłużej! System Rabatowy jest stworzony dla klientów.
Skontaktuj się z naszym Centrum Obsługi w razie pytań dot. gwarancji, pomocy technicznej i doradztwa w zakresie sprzedaży i oferty produktowej. Połączenia odbierane są zgodnie z zaleceniami otrzymanymi od Klienta. Nasi konsultanci służą pomocą.
Towar o wartości powyżej 1000 zł wysyłamy na własny koszt