Wózki kelnerskie

Marka

Cena

  • 297,00 zł - 2 117,00 zł

Aktywne filtry

Wózki kelnerskie, wózek dla kelnera

Sprzęty do gastronomii tworzone są z myślą o poprawieniu komfortu pracy pracowników, przyspieszeniu pracy, uczynieniu jej bardziej efektywną. Wózki kelnerskie pozwalają przyspieszyć wykonywanie poszczególnych zadań zadania, jednocześnie oszczędzając siły pracowników. Są niezbędne zwłaszcza w przypadku miejsc takich jak domy weselne czy stołówki, gdzie jednocześnie trzeba obsłużyć sporą liczbę osób.

Wózek cateringowy dla kelnera

Bogata oferta wózków kelnerskich pozwala dobrać je według oczekiwań, funkcji, które mają pełnić, także według ich rozmiarów i ceny. Wózki kelnerskie, dostępne w sklepie hybryda-gastro.pl zachwycają swoją trwałością oraz innowacyjnym podejściem. Dlaczego? Oferowane są między innymi pomocniki kelnerskie z osobnymi pojemnikami, np. na sztućce. Doskonałe same w sobie są także wózki z szafką i drzwiami. Pozwalają one przygotować wózek pod konkretne wymagania, tworząc swoisty organizer na niezbędne elementy, jak sztućce, dodatkowe naczynia, serwetki itp. Najpopularniejsze są wózki z dwiema lub trzema półkami. Mają one półki z przetoczeniem, zabezpieczające zawartość. Wykonane są ze stali nierdzewnej, a konstrukcja ich jest spawana, co dodatkowo wzmacnia całość. Wózki mają skrętne kółka w stalowej obudowie, co je wzmacnia i ochrania. Wózki do przewożenia potraw zróżnicowane są pod względem liczby półek, wielkości, uchwytów. Jedno jest pewne: wykonane są doskonale, są stabilne, łatwe w obsłudze.

Wózek kelnerski ze stali czy wózek z tworzywa dla kelnera?

W ofercie dostępne są także wózki z tworzywa sztucznego, których maksymalny udźwig wynosi 150 kg (po 50 kg na półkę). Uniwersalność tego typu wózków sprawia, że świetnie posłużą one w domach weselnych, stołówkach, także podczas wydawania posiłków np. w szpitalach, domach opieki, szkołach. Niektóre modele wózków mają dodatkowe hamulce, co jeszcze bardziej wpływa na komfort i bezpieczeństwo przewożenia naczyń. Wybierając wózek, warto zwracać uwagę na takie detale, bo to sprzęt trwały i niezawodny, który posłuży przez długi czas. Półki z przetoczeniem uniemożliwiają zsunięcia naczyń. Jeden lub dwa uchwyty w sposób płynny gwarantują prowadzenie wózka. W przypadku dużej gastronomii warto wybrać wózki większe, o większej nośności. Każdy pracownik obsługi doceni tego typu akcesoria, które zdecydowanie ułatwiają i przyspieszają pracę.

Zostań z nami na dłużej! System Rabatowy jest stworzony dla klientów.
Skontaktuj się z naszym Centrum Obsługi w razie pytań dot. gwarancji, pomocy technicznej i doradztwa w zakresie sprzedaży i oferty produktowej. Połączenia odbierane są zgodnie z zaleceniami otrzymanymi od Klienta. Nasi konsultanci służą pomocą.
Towar o wartości powyżej 1000 zł wysyłamy na własny koszt