Wózki kelnerskie

Dostępność

Marka

Cena

  • 413,00 zł - 2 117,00 zł

Aktywne filtry

Wózki kelnerskie, wózek dla kelnera

Sprzęty do gastronomii tworzone są z myślą o poprawieniu komfortu pracy pracowników, przyspieszeniu pracy, uczynieniu jej bardziej efektywną. Wózki kelnerskie pozwalają przyspieszyć wykonywanie poszczególnych zadań zadania, jednocześnie oszczędzając siły pracowników. Są niezbędne zwłaszcza w przypadku miejsc takich jak domy weselne czy stołówki, gdzie jednocześnie trzeba obsłużyć sporą liczbę osób. Wybierz wózek kelnerski idealny do konkretnych potrzeb, umożliwiający sprawną obsługę gości. Wózek kelnerski dwupółkowy, 3-półkowy lub inny. W naszym sklepie dostępne są wysokiej jakości urządzenia gastronomiczne i wyposażenie cateringowe.

Wózek cateringowy dla kelnera

Bogata oferta wózków kelnerskich pozwala dobrać je według oczekiwań, funkcji, które mają pełnić, także według ich rozmiarów i ceny. Wózki kelnerskie, dostępne w sklepie hybryda-gastro.pl zachwycają swoją trwałością oraz innowacyjnym podejściem. Dlaczego? Oferowane są między innymi pomocniki kelnerskie z osobnymi pojemnikami, np. na sztućce. Doskonałe same w sobie są także wózki kelnerskie dwupółkowe oraz wózki z szafką i drzwiami. Pozwalają one przygotować wózek kelnerski pod konkretne wymagania, tworząc swoisty organizer na niezbędne elementy, jak sztućce, dodatkowe naczynia, serwetki itp. Najpopularniejsze są wózki z dwiema lub trzema półkami. Mają one półki z przetoczeniem, zabezpieczające zawartość. Wykonane są ze stali nierdzewnej, a konstrukcja ich jest spawana, co dodatkowo wzmacnia całość. Wózki ze stali nierdzewnej mają skrętne kółka w stalowej obudowie, co je wzmacnia i ochrania. Wózki do przewożenia potraw zróżnicowane są pod względem liczby półek, wielkości, uchwytów. Jedno jest pewne: wykonane są doskonale, są stabilne, łatwe w obsłudze.

Wózek kelnerski ze stali czy wózek z tworzywa dla kelnera?

W ofercie dostępne są także wózki z tworzywa sztucznego, których maksymalny udźwig wynosi 150 kg (po 50 kg na półkę). Uniwersalność tego typu wózków sprawia, że świetnie posłużą one w domach weselnych, stołówkach, także podczas wydawania posiłków np. w szpitalach, domach opieki, szkołach. Niektóre modele wózków mają dodatkowe hamulce, co jeszcze bardziej wpływa na komfort i bezpieczeństwo przewożenia naczyń. Wybierając wózek kelnerski, warto zwracać uwagę na takie detale, bo to sprzęt trwały i niezawodny, który posłuży przez długi czas. Półki z przetoczeniem uniemożliwiają zsunięcia naczyń. Jeden lub dwa uchwyty w sposób płynny gwarantują prowadzenie wózka. W przypadku dużej gastronomii warto wybrać wózki większe, o większej nośności. Każdy pracownik obsługi doceni tego typu akcesoria, które zdecydowanie ułatwiają i przyspieszają pracę. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu. Wybierz uniwersalny wózek kelnerski dwupółkowy, trwały wózek kelnerski ze stali nierdzewnej lub inny i ciesz się najwyższą jakością wyposażenia dla gastronomii.

Zostań z nami na dłużej! System Rabatowy jest stworzony dla klientów.
Skontaktuj się z naszym Centrum Obsługi w razie pytań dot. gwarancji, pomocy technicznej i doradztwa w zakresie sprzedaży i oferty produktowej. Połączenia odbierane są zgodnie z zaleceniami otrzymanymi od Klienta. Nasi konsultanci służą pomocą.
Towar o wartości powyżej 1000 zł wysyłamy na własny koszt