Mycie i dezynfekcja w jednym procesie

Dostępność

Marka

Cena

  • 27,00 zł - 221,00 zł

Pojemność

Aktywne filtry

Dekontaminacja, mycie i dezynfekcja — znacznie procesów w gastronomii

Dezynfekcja jest procesem, którego głównym celem jest pozbycie się wszelkich drobnoustrojów — głównie bakterii i wirusów. Dotyczy on zarówno powierzchni użytkowych i przedmiotów, jak i dłoni czy innych części ciała. Dezynfekcja jest niezwykle ważna w gastronomii. To dzięki niej możesz prowadzić swój lokal z zachowaniem zasad bezpieczeństwa i higieny. Ważne jest zarówno regularne dezynfekowanie rąk przez pracowników, jak i odkażanie blatów, urządzeń oraz przyrządów.

Mycie ma na celu przede wszystkim pozbycie się wszelkiego rodzaju zanieczyszczeń i brudu. To naturalne, że się on osadza. Do mycia przyrządów gastronomicznych oraz naczyń wystarczy zastosować zmywarkę. Jeśli chodzi o blaty oraz wszelkie urządzenia gastronomiczne, wymagają one delikatnych detergentów i niewielkiej ilości wody. Pozbywanie się na bieżąco resztek jedzenia czy kurzu jest ważne. Zanim jednak to zrobisz, powinieneś zapoznać się z instrukcją danego sprzętu — w zależności od zastosowanych materiałów, proces ten może się znacznie różnić.

Dekontaminacja jest z kolei procesem, który polega na usunięciu i neutralizowaniu substancji szkodliwych. Są to zanieczyszczenia biologiczne, substancje toksyczne czy materiały radioaktywne. Dekontaminacja może zostać przeprowadzona na kilka różnych sposobów. Zdecydowanie najpopularniejszą i jednocześnie najprostszą metodą jest użycie specjalnego płynu. W naszej ofercie znajdziesz specjalne środki, które umożliwiają zarówno dezynfekcję, dekontaminację, jak i wyczyszczenie określonych powierzchni.

Postaw z nami na jakość i skuteczność!

Jako polski dystrybutor możemy zaproponować Ci wiele interesujących produktów, umożliwiających mycie i dezynfekcję. Jednym z nich jest zasadowy koncentrat Exeol. Oprócz tego, że skutecznie dezynfekuje oraz myje, świetnie odtłuszcza wszelkiego rodzaju powierzchnie. Jest to preparat, który śmiało może być stosowany do wszystkich zmywalnych powierzchni, które mają kontakt z żywnością. Mowa tu ścianach, urządzeniach chłodniczych, blatach czy maszynach.

Produkt ten z powodzeniem zastosujesz do wszystkich powierzchni wodoodpornych — aluminium, stali nierdzewnej, betonu, ceramiki czy tworzywa sztucznego. Skuteczność mikrobiologiczna tego produktu jest na naprawdę wysokim poziomie. Inną propozycją tym razem marki Exactline jest zasadowy koncentrat do mycia, odtłuszczania oraz dezynfekcji. Jego pojemność wynosi aż 20 l. Unikalna formuła oraz szereg skutecznych składników sprawiają, że jest to produkt niezwykle skuteczny. Wykazuje działanie bakteriobójcze oraz grzybobójcze m.in. wobec Candida albicans.

Preparat ten może być stosowany bez spłukiwania, chyba, że myte powierzchnie mają kontakt z żywnością. Wówczas ważne jest, by dokładnie umyć powierzchnię. Aby preparat mógł skutecznie zadziałać, wystarczy, że pozostawisz go w danym miejscu na 15 minut. Nasza oferta zawiera profesjonalne środki czystości oraz płyny i żele dezynfekcyjne, w tym również również te, które nie wymagają kontaktu z wodą. Koniecznie się z nimi zapoznaj!

Zostań z nami na dłużej! System Rabatowy jest stworzony dla klientów.
Skontaktuj się z naszym Centrum Obsługi w razie pytań dot. gwarancji, pomocy technicznej i doradztwa w zakresie sprzedaży i oferty produktowej. Połączenia odbierane są zgodnie z zaleceniami otrzymanymi od Klienta. Nasi konsultanci służą pomocą.
Towar o wartości powyżej 1000 zł wysyłamy na własny koszt