Kuchnie gazowe

Kategorie

Dostępność

Marka

Waga

  • 0 kg - 74 kg

Cena

  • 26,00 zł - 31 779,00 zł

Aktywne filtry

Kuchnia indukcyjna 4-palnikowa, HENDI, 400V/17000W, 800x700x(H)870mm
Szybki podgląd
12 175,78 zł brutto
Cena podstawowa Cena Rabat: 1% 9 899,01 złnetto
  • -1%
Kuchenka gazowa - 5-palnikowa Kitchen Line na podstawie otwartej
Szybki podgląd
6 038,57 zł brutto
Cena podstawowa Cena Rabat: 1% 4 909,41 złnetto
  • -1%
Kuchnia gazowa - 5-palnikowa Kitchen Line z konwekcyjnym piekarnikiem i z grillem
Szybki podgląd
7 304,98 zł brutto
Cena podstawowa Cena Rabat: 1% 5 939,01 złnetto
  • -1%
Kuchnia gazowa - 5-palnikowa Kitchen Line z konwekcyjnym piekarnikiem i z grillem
Szybki podgląd
10 142,83 zł brutto
Cena podstawowa Cena Rabat: 1% 8 246,21 złnetto
  • -1%

Kuchnie gazowe w gastronomii

Kuchnie gastronomiczne stanowią podstawowe wyposażenie każdej restauracji. Ciężko jest wyobrazić sobie funkcjonowanie jakiegokolwiek lokalu bez kuchenki gazowej czy elektrycznej. Brak takiego urządzenia w dużym stopniu ograniczałby możliwości kucharza. Dobra kuchnia gastronomiczna to pierwszy produkt, który powinien znaleźć się na liście zakupów osób, planujących otwarcie własnego lokalu gastronomicznego.

Co ważne, kuchnie gastronomiczne ze względu na rodzaj zasilania można podzielić na dwie kategorie: kuchnie gastronomiczne gazowe i elektryczne. Modele elektryczne to stosunkowo nowy wynalazek, wykorzystywany przeważnie w stylowych mieszkaniach i apartamentach. Ich główną przewagę nad urządzeniami gazowymi stanowi bezpieczeństwo, bowiem użytkownik nie ma kontaktu z ogniem. W lokalach gastronomicznych najczęściej spotykane są jednak klasyczne kuchenki gazowe, bowiem to właśnie one najczęściej określa się jako bardziej wydajne.

Niezawodna kuchnia gazowa

Kuchnie gastronomiczne gazowe ze stali nierdzewnej to urządzenia proste i niezawodne. W porównaniu z wariantem elektrycznym są one o wiele mniej awaryjne. Dużą zaletą, przemawiającą na ich korzyść jest również cena. Kuchnie gazowe gastronomiczne z piekarnikiem – niezbędne narzędzie kucharza Uniwersalne i często wybierane urządzenia kuchenne to kuchnie gastronomiczne gazowe z piekarnikiem, które oprócz standardowego gotowania i smażenia na ogniu dają również możliwość pieczenia posiłków. Ceny kuchni gazowych, wyposażonych w piekarnik często nie są dużo wyższe, niż w przypadku samych palników. Kuchnia gazowa zapewnia przy tym dużo większe możliwości.

Zdolność równoczesnego przyrządzania posiłków na palnikach i gotowania, lub grillowania czyni kuchnie gazowe gastronomiczne z piekarnikiem jednymi z najbardziej wszechstronnych i wielofunkcyjnych urządzeń w gastronomii. To właśnie dlatego kuchnie gastronomiczne gazowe gastronomiczne są tak popularne we wszelkiego rodzaju restauracjach. W naszej ofercie znajdziesz wiele tego typu propozycji. Każda kuchnia gazowa dostępna w Hybryda Gastro to gwarancja najwyższej jakości wyposażenia do gastronomii.

Profesjonalne kuchnie gazowe gastronomiczne – co jeszcze warto wiedzieć?

Jeśli przymierzasz się do zakupu kuchenki, weź pod uwagę pożądany rozmiar. Mała kuchnia gastronomiczna stanowi dobry dodatek do każdej kuchni, szczególnie użyteczna może natomiast okazać się w dużych lokalach gastronomicznych, gdzie jedna kuchnia gazowa nie wystarczy do zaspokojenia potrzeb klientów. Takie urządzenia można z łatwością umieścić na kuchennym stole, lub blacie, w zależności od potrzeb.

Inną opcją są kuchnie gastronomiczne gazowe gastronomiczne, wyposażone w regulowane nóżki. Takie urządzenia umożliwiają pracę na odpowiedniej wysokości, bez zajmowania miejsca na kuchennych meblach. Nogi zajmują także nieco mniej miejsca, niż piekarnik, co w niektórych lokalach może stanowić ogromną zaletę. Zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty obejmującej kuchnie gastronomiczne gazowe ze stali nierdzewnej cenionych producentów. W razie jakichkolwiek wątpliwości chętnie pomożemy wybrać Ci pożądany produkt. Dzięki naszemu szerokiemu asortymentowi nie będzie to wcale wymagające! Kuchnia gastronomiczna z oferty Hybryda Gastro to najlepsze wyposażenie dla twojego lokalu. 

Zostań z nami na dłużej! System Rabatowy jest stworzony dla klientów.
Skontaktuj się z naszym Centrum Obsługi w razie pytań dot. gwarancji, pomocy technicznej i doradztwa w zakresie sprzedaży i oferty produktowej. Połączenia odbierane są zgodnie z zaleceniami otrzymanymi od Klienta. Nasi konsultanci służą pomocą.
Towar o wartości powyżej 1000 zł wysyłamy na własny koszt