Kostkarki Fagor

Aktywne filtry

Kostkarki Fagor

Kostkarka do lodu to wyposażenie niemal nieodzowne w profesjonalnym lokalu gastronomicznym serwującym drinki, chłodzone napoje z dodatkiem kostek lodu, ale nie tylko. Umożliwia ona przygotowanie lodu bez konieczności ręcznego mrożenia kostek. Trudno wyobrazić sobie bar bez kostek lodu przygotowanych w dużej ilości, szybko, sprawnie i wygodnie. W różnego rodzaju lokalach gastronomicznych, restauracjach, pubach, klubach i kawiarniach profesjonalna kostkarka do lodu jest wyposażeniem, bez trudno wyobrazić sobie pracę barmana czy kucharza. Aby urządzenie dobrze spełniało swoją rolę, musi jednak posiadać wysoką wydajność oraz szereg cech, które zadecydują o jego użyteczności, łatwej eksploatacji, ekonomiczności i długowieczności. W tej kategorii naszego sklepu zebraliśmy dla Państwa wysokiej klasy kostkarki do lodu pochodzące z oferty marki Fagor. Są to urządzenia cieszące się uznaniem na rynku gastronomicznym, chętnie wybierane przez profesjonalistów ze względu na swoją wysoką jakość.

Fagor – w profesjonalnej gastronomii od 60 lat!

Produkty marki Fagor to gwarancja wytrzymałości, uniwersalność, moc i prostota obsługi. Fagor Industrial to hiszpański producent oferujący kompleksowe, nowoczesne rozwiązania dla branży hotelarskiej, gastronomicznej oraz pralniczej. Jednym z głównych założeń Fagor jest odpowiadanie na rosnące potrzeby klientów z branży gastronomicznej przy jednoczesnej trosce o środowisko naturalne. Produkty hiszpańskiej marki Fagor są oszczędne i ekonomiczne. Pozwalają na zminimalizowanie zużycia wody czy prądu, przyczyniając się do zwiększenia zysku w lokalach gastronomicznych, ale także ograniczenia strat dla środowiska. Przy tym zapewniają wysoką wydajność.

Dzięki ponad sześćdziesięcioletniemu doświadczeniu Fagor oferuje najwyższej klasy, innowacyjne urządzenia dla gastronomii. Dostępne w tej kategorii naszego sklepu internetowego kostkarki marki Fagor zapewniają łatwe, bezproblemowe użytkowanie przez bardzo długi czas. Dzięki dużemu wyborowi profesjonalnych produktów tworzonych z myślą o częstym i intensywnym użytkowaniu oferta Fagor odpowiada na potrzeby najbardziej wymagających klientów z branży gastronomicznej.

Kostkarka Fagor chłodzona wodą

Jedną z najpopularniejszych, chętnie wybieranych kostkarek dostępnych w naszym sklepie jest kostkarka do lodu Fagor FCB-95 W-S chłodzona wodą. Urządzenie może sprawnie działać także przy wysokiej temperaturze, nawet do 43 stopni Celsjusza. Tablica zasilająca kostkarki przeznaczona do regulowania czasu produkcji i ilości wytworzonych kostek lodu jest wyposażona w dwa termostaty. Rama urządzenia jest wykonana z solidnej stali nierdzewnej AISI 304 odpornej na korozję i łatwej w czyszczeniu. Kostkarka Fagor jest wyposażona w automatyczny system czyszczenia AWS zapewniający łatwiejszą konserwację. W standardzie urządzenie jest dostarczane z kostką 18g.

Kostkarki do lodu Fagor dostępne w sklepie Hybryda Gastro

Aby wydajniej pracować, należy zainwestować! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wysokiej klasy kostkarek hiszpańskiej marki Fagor. Urządzenia o różnych parametrach dostępne w naszym sklepie umożliwiają sprawne i wygodne przygotowywanie kostek lodu i są niezastawianym wyposażeniem każdego lokalu gastronomicznego. Gwarantujemy szeroki wybór kostkarek i innych urządzeń dla gastronomii wyposażonych w niezbędne funkcje dla ułatwienia pracy. Zapewniamy możliwość zakupu kostkarki dopasowanej do określonych potrzeb twojej działalności, a także dobre ceny, szybką dostawę urządzeń, a w razie potrzeby profesjonalne doradztwo.

Zostań z nami na dłużej! System Rabatowy jest stworzony dla klientów.
Skontaktuj się z naszym Centrum Obsługi w razie pytań dot. gwarancji, pomocy technicznej i doradztwa w zakresie sprzedaży i oferty produktowej. Połączenia odbierane są zgodnie z zaleceniami otrzymanymi od Klienta. Nasi konsultanci służą pomocą.
Towar o wartości powyżej 1000 zł wysyłamy na własny koszt