Kategorie

Marka

Cena

  • 396,00 zł - 29 614,00 zł

Pojemność

Aktywne filtry

Frytownica indukcyjna Kitchen Line 8L
Szybki podgląd
1 327,29 zł brutto
Cena podstawowa Cena Rabat: 10% 1 079,10 złnetto
  • -10%
Frytownica indukcyjna KITCHEN LINE - 2x 8 L
Szybki podgląd
2 841,67 zł brutto
Cena podstawowa Cena Rabat: 10% 2 310,30 złnetto
  • -10%
Frytownica gazowa 13L Tecnoinox FRV43FG7T
Szybki podgląd
11 813,90 zł brutto
Cena podstawowa Cena Rabat: 20% 9 604,80 złnetto
  • -20%

Frytownice do gastronomii - co warto wiedzieć przed ich zakupem

Frytownice gastronomiczne, są niezbędnym elementem wyposażenia każdego lokalu gastronomicznego. Warto zatem wiedzieć, na co koniecznie powinniśmy zwrócić uwagę, kiedy je wybieramy. Dobre frytownice gastronomiczne, powinny odznaczać się nie tylko tym, że pochodzą od renomowanych producentów, ale też i wysoką jakością wykonania. W naszej ofercie, znajdziecie państwo frytownice gazowe oraz elektryczne. Zanim jednak dokonacie wyboru, która z nich będzie najlepsza dla państwa potrzeb, sprawdźmy, czym powinny się one charakteryzować oraz na co koniecznie należy zwrócić uwagę, kiedy taką frytownicę wybieramy.

Frytownice gazowe - poznaj nasze produkty!

Frytownice gastronomiczne, które są dostępne w naszej ofercie, wyróżnia przede wszystkim wysoka jakość materiałów, z których są wykonane. Warto zaznaczyć, że każda frytownica gastronomiczna - czy to gazowa czy elektryczna - która jest dostępna w naszej ofercie, wykonana jest z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Dzięki temu, nie napotkacie państwo żadnych problemów związanych z utrzymaniem jej w czystości. Co więcej, frytownice gastronomiczne ze stali nierdzewnej, są też bardzo wytrzymałe, dzięki czemu będą mogły służyć państwu przez bardzo długi czas. To jednak nie wszystko, co trzeba wiedzieć, zanim wybierzemy odpowiedniej jakości frytownicę gastronomiczną.

Frytownice gastronomiczne ze stali nierdzewnej - wysoka jakość serwowanych produktów

Kolejną kwestią, o której nie można zapominać, kiedy wybieramy frytownice gastronomiczne, są ich parametry techniczne. To one w dużej mierze odpowiadają za to, jak prezentuje się jakość posiłków przygotowanych za pomocą tych urządzeń gastronomicznych. Dzięki temu, że każda frytownica elektryczna, która dostępna jest w naszej ofercie, posiada bardzo zróżnicowane parametry techniczne. Warto jednak podkreślić, że niezależnie od tego, na jaki jej rodzaj się zdecydujemy, przygotowywanie potraw smażonych w głębokim tłuszczu, nie przysporzy państwu najmniejszych problemów. Warto zaznaczyć, że regulacja temperatury, czy ustawienia czasu smażenia danej potrawy oraz sygnały dźwiękowe, znacząco usprawniają pracę w kuchni.

Frytownice elektryczne i frytownice gazowe - które wybrać?

W naszej ofercie, posiadamy dwa rodzaje frytownic. Są to frytownice gazowe oraz frytownice elektryczne. To, na którą z nich się zdecydujemy, zależy w dużej mierze od naszych indywidualnych potrzeb. Prawdą jest jednak to, że zarówno frytownice gazowe, jak również frytownice elektryczne, doskonale spełniają swoje zadanie. Warto jest jednak określić, czy w naszej kuchni jest miejsce na podłączenie frytownicy gazowej czy jednak powinniśmy wybrać tę elektryczną.

Frytownice - poznaj producentów, z którymi współpracujemy!

Jedną z najważniejszych kwestii, o której trzeba powiedzieć, kiedy mówimy o produkcie, którym są frytownice gastronomiczne, to ich producenci. Na naszej stronie internetowej, znajdą państwo profesjonalne frytownice gastronomiczne, które pochodzą od takich producentów jak Fagor, Hendi, Stalgast czy Yato. Wszystkie te marki, cieszą się bardzo dużym uznaniem na rynku gastronomicznym i są używane w najmodniejszych restauracjach i barach.

Profesjonalne frytownice gastronomiczne - poznaj ceny!

Ostatnią kwestią, którą należy poruszyć, gdy mówimy o frytownicach, są ich ceny. Jak już zostało wcześniej wspomniane, frytownice gastronomiczne, które są dostępne w naszej ofercie, pochodzą tylko i wyłącznie od renomowanych producentów. Zaskoczeniem dla państwa mogą być jednak ich ceny. W naszej ofercie, znajdziecie produkty takie jak frytownica gastronomiczna - elektryczna lub gazowa, które dostępne są w naprawdę atrakcyjnych cenach. Warto także podkreślić, że dla naszych stałych klientów, przygotowaliśmy bardzo atrakcyjny system rabatowy.

Tym samym, zachęcamy do dokładnego zapoznania się z naszą ofertą i wybranie z niej takich produktów, które w każdym calu będą spełniać państwa wymagania.

Zostań z nami na dłużej! System Rabatowy jest stworzony dla klientów.
Skontaktuj się z naszym Centrum Obsługi w razie pytań dot. gwarancji, pomocy technicznej i doradztwa w zakresie sprzedaży i oferty produktowej. Połączenia odbierane są zgodnie z zaleceniami otrzymanymi od Klienta. Nasi konsultanci służą pomocą.
Towar o wartości powyżej 1000 zł wysyłamy na własny koszt