Aktywne filtry

Frytownica gazowa 13L Tecnoinox FRV43FG7T
Szybki podgląd
11 813,90 zł brutto
Cena podstawowa Cena Rabat: 20% 9 604,80 złnetto
  • -20%

Frytownice do gastronomii - co warto wiedzieć przed ich zakupem

Frytownice gastronomiczne są niezbędnym elementem wyposażenia każdego lokali gastronomicznych, przeznaczonym do przygotowania frytek i innych produktów spożywczych, warzyw, mięsa czy ryb na głębokim tłuszczu. Warto zatem wiedzieć, na co koniecznie powinniśmy zwrócić uwagę, kiedy je wybieramy. Dobre frytownice powinny odznaczać się nie tylko tym, że pochodzą od renomowanych producentów, ale też i wysoką jakością wykonania. W naszej ofercie, znajdziecie państwo frytownice gazowe oraz elektryczne. Zanim jednak dokonacie wyboru, która z nich będzie najlepsza dla państwa potrzeb, sprawdźmy, czym powinny się one charakteryzować oraz na co koniecznie należy zwrócić uwagę, kiedy wybieramy urządzenie do smażenia frytek.

Frytownice gazowe - poznaj nasze produkty!

Frytownice, które są dostępne w naszym sklepie, wyróżnia przede wszystkim wysoka jakość materiałów, z których są wykonane. Warto zaznaczyć, że każda frytownica gastronomiczna - czy to gazowa czy frytownica elektryczna - która jest dostępna w naszej ofercie, wykonana jest z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Dzięki temu, nie napotkacie państwo żadnych problemów związanych z utrzymaniem jej w czystości. Co więcej, frytownice ze stali nierdzewnej, są też bardzo wytrzymałe, dzięki czemu będą mogły służyć państwu przez bardzo długi czas. To jednak nie wszystko, co trzeba wiedzieć, zanim wybierzemy odpowiedniej jakości frytownicę gastronomiczną.

Frytownice gastronomiczne ze stali nierdzewnej - wysoka jakość serwowanych produktów

Kolejną kwestią, o której nie można zapominać, kiedy wybieramy frytownice, są ich parametry techniczne. To one w dużej mierze odpowiadają za to, jak prezentuje się jakość posiłków w lokalach gastronomicznych, które przygotowane są za pomocą urządzeń do smażenia frytek. Dzięki temu, że każda frytownica elektryczna, która dostępna jest w naszym sklepie internetowym, posiada bardzo zróżnicowane parametry techniczne. Warto jednak podkreślić, że niezależnie od tego, na jaki jej rodzaj się zdecydujemy, przygotowywanie potraw smażonych w głębokim tłuszczu, nie przysporzy państwu najmniejszych problemów. Warto zaznaczyć, że regulacja temperatury, czy ustawienia czasu smażenia danej potrawy oraz sygnały dźwiękowe, znacząco usprawniają pracę w kuchni. Ważne elementy w poszczególnych modelach to również termostat bezpieczeństwa, zabezpieczenie odcinające zasilanie, wzmocnione nierdzewne grzałki, system zapobiegający przypalaniu podczas smażenia frytek i innych produktów na głębokim tłuszczu, czy też oczywiście obudowa wykonana z wysokiej jakości materiału, na stali chromowej, stali nierdzewnej.

Frytownice elektryczne i frytownice gazowe - które wybrać?

W ofercie, posiadamy dwa rodzaje frytownic. Są to frytownice gazowe oraz frytownice elektryczne. To, na którą z nich się zdecydujemy, zależy w dużej mierze od naszych indywidualnych potrzeb. Prawdą jest jednak to, że zarówno frytownice gazowe, jak również frytownice elektryczne, doskonale spełniają swoje zadanie. Warto jest jednak określić, czy w naszej kuchni jest miejsce na podłączenie frytownicy gazowej czy jednak powinniśmy wybrać tę elektryczną.

Frytownice - poznaj producentów, z którymi współpracujemy!

Jedną z najważniejszych kwestii, o której trzeba powiedzieć, kiedy mówimy o produkcie, którym są frytownice gastronomiczne, to ich producenci. Na naszej stronie internetowej, znajdą państwo profesjonalne frytownice ze stali nierdzewnej, które pochodzą od takich producentów jak Fagor, Hendi, Stalgast czy Yato. Wszystkie te marki, cieszą się bardzo dużym uznaniem na rynku gastronomicznym i są używane w najmodniejszych restauracjach i barach.

Profesjonalne frytownice - poznaj ceny!

Ostatnią kwestią, którą należy poruszyć, gdy mówimy o frytownicach, są ich ceny. Jak już zostało wcześniej wspomniane profesjonalne frytownice gastronomiczne, które są dostępne w naszej ofercie, pochodzą tylko i wyłącznie od renomowanych producentów. Zaskoczeniem dla państwa mogą być jednak ich ceny. W naszym sklepie znajdziecie produkty takie jak frytownica gastronomiczna - elektryczna lub gazowa, które dostępne są w naprawdę atrakcyjnych cenach. Warto także podkreślić, że dla naszych stałych klientów, przygotowaliśmy bardzo atrakcyjny system rabatowy.

Tym samym, zachęcamy do dokładnego zapoznania się z naszą ofertą i wybranie z niej takich produktów, które w każdym calu będą spełniać państwa wymagania.

Zostań z nami na dłużej! System Rabatowy jest stworzony dla klientów.
Skontaktuj się z naszym Centrum Obsługi w razie pytań dot. gwarancji, pomocy technicznej i doradztwa w zakresie sprzedaży i oferty produktowej. Połączenia odbierane są zgodnie z zaleceniami otrzymanymi od Klienta. Nasi konsultanci służą pomocą.
Towar o wartości powyżej 1000 zł wysyłamy na własny koszt