Linia 700

Dostępność

Marka

Cena

  • 3 812,00 zł - 26 941,00 zł

Aktywne filtry

Kuchnie gastronomiczne gazowe – ogólna charakterystyka

Chcąc kupić nową kuchnię gastronomiczną masz do wyboru urządzenia elektryczne i gazowe. Każda z tych opcji ma swoje zalety. Kuchnie gastronomiczne na prąd wyróżnia nowoczesny design. Takie urządzenia dobrze komponują się z nowoczesnymi wnętrzami i dlatego najczęściej można napotkać je w mieszkaniach i apartamentach. Kuchenki elektryczne często zostają również wyposażone w różnorakie opcje, umożliwiające oszczędzanie energii i ergonomiczne gotowanie. Kuchnie gazowe to tradycyjne narzędzie pracy zarówno dla amatorów, jak i profesjonalistów w dziedzinie gastronomii. Dobra kuchenka gazowa będzie służyła do przyrządzania większości dań w gastronomii, a jakość tego sprzętu będzie przekładać się na jakość potraw.

Najpopularniejszą opcją w różnorakich lokalach gastronomicznych są zdecydowanie modele gazowe. Cechuje je niewielka awaryjność. Rzadka potrzeba korzystania z serwisu lub nawet wymiany sprzętu jest kluczowa również dla budżetu lokalu. Oprócz tego modele te zwykle są tańsze niż elektryczne. Również wydatki związane z korzystaniem z kuchenki gazowej nie są wielkie. Wydajność jest na wysokim poziomie. Taka kuchnia pozwala przygotować sporą ilość potraw jednocześnie. Są one smaczne i estetycznie przygotowane.

Gotowanie na gazie jest efektywne i zdaje sobie sprawę z tego każdy użytkownik tego typu kuchenki. Możesz szybko zmieniać temperaturę na palniku, a nawet i zgasić płomień, gdyby była taka potrzeba. Momentalnie odetniesz źródło ciepła od naczynia. Wszystkie te charakterystyczne cechy przemawiają na korzyść kuchni gazowych.

Co wyróżnia linię 700 wśród innych produktów?

Linia 700 to seria kuchenek gazowych dostosowanych do użytku we wszelakich lokalach gastronomicznych. Produkty z tej serii charakteryzują się dobrym stosunkiem ceny do jakości. Kuchnie te są również produktami bardzo uniwersalnymi. Nadają się one do stosowania we wszystkich typach gastronomii, od małych lokali, przez średniej wielkości restauracje, po duże kuchnie hotelowe czy cateringowe, obsługujące wielu klientów. Produkty te wyróżnia z tłumu również ich nowoczesna konstrukcja. Ergonomiczne pokrętła ułatwiają korzystanie z tych kuchenek i spawanie laserowe ogranicza ilość szczelin, do których mogłyby wpaść resztki jedzenia. Są tu urządzenia wyjątkowo praktyczne i funkcjonalne.

Wiele produktów, wchodzących w skład linii 700 wyposażonych jest również w opcjonalne dodatki, takie jak regulowane nóżki, które umożliwiają wygodne postawienie kuchenki na podłodze, na dowolnej wysokości, dostosowanej do wzrostu kucharza. Innym przykładem opcjonalnego wyposażenia jest kominek, zapewniający możliwość łatwego i precyzyjnego kontrolowania temperatury pomieszczenia. Takie rozwiązanie wpływa na zmniejszenie emisji dymu i sadzy w kuchni, co wpływa na poprawę warunków pracy kucharzy. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą produktów gastronomicznych. Znajdziesz w niej wiele urządzeń, które sprawdzą się w restauracji, hotelu czy cateringu i zwiększą funkcjonalność kuchni.

Zostań z nami na dłużej! System Rabatowy jest stworzony dla klientów.
Skontaktuj się z naszym Centrum Obsługi w razie pytań dot. gwarancji, pomocy technicznej i doradztwa w zakresie sprzedaży i oferty produktowej. Połączenia odbierane są zgodnie z zaleceniami otrzymanymi od Klienta. Nasi konsultanci służą pomocą.
Towar o wartości powyżej 1000 zł wysyłamy na własny koszt