Płyty grillowe gazowe

Podkategorie

Kategorie

Dostępność

Marka

Cena

  • 5 849,00 zł - 26 824,00 zł

Aktywne filtry

Płyta grillowa Fagor FT-G710 R ryflowana gazowa
Szybki podgląd
12 700,61 zł brutto
Cena podstawowa Cena Rabat: 1% 10 325,70 złnetto
  • -1%
Płyta grillowa Fagor FT-G710 C L chromowana gładka gazowa
Szybki podgląd
14 865,68 zł brutto
Cena podstawowa Cena Rabat: 1% 12 085,92 złnetto
  • -1%
Płyta grillowa Fagor FT-G710 C R chromowana ryflowana gazowa
Szybki podgląd
17 174,44 zł brutto
Cena podstawowa Cena Rabat: 1% 13 962,96 złnetto
  • -1%
Płyta grillowa Fagor FT-G710 C L+R 2/3 gładka i 1/3 chromowana ryflowana gazowa
Szybki podgląd
16 020,06 zł brutto
Cena podstawowa Cena Rabat: 1% 13 024,44 złnetto
  • -1%

Grille gazowe – charakterystyka

Grill gazowy gastronomiczny to urządzenie umożliwiające przyrządzanie potraw z grilla wewnątrz pomieszczeń. Często można napotkać je w różnego rodzaju lokalach gastronomicznych serwujących grillowane dania z mięsa, ryb i warzyw i owoców, a także w restauracjach typu fast food. Korzystanie z grilla gazowego wiąże się z wieloma korzyściami.

Takie urządzenie pozwala przygotować przepyszne potrawy, które bez wątpienia zostaną docenione przez klientów lokalu. Takie modele niemalże nie produkują zanieczyszczeń, ogromną zaletą jest tutaj brak emisji dymu. Niestety bardzo szybko rozprzestrzeniałby się on po całej kuchni, jednocześnie utrudniając pracę personelowi i negatywnie wpływając na ich zdrowie i samopoczucie. Koszty związane z grillowaniem również nie są wysokie i wiążą się z mniejszym zużyciem surowców. Przy regularnym korzystaniu z grilla jest to więc naprawdę opłacalne, a nawet pozwala zaoszczędzić niemałą sumę pieniędzy.

Grill gazowy gastronomiczny a grill węglowy

Grill gazowy gastronomiczny w porównaniu z klasycznym grillem węglowym jest przede wszystkim o wiele wygodniejszy w użyciu. Sposób jego działania można porównać do kuchenki gazowej — wystarczy przekręcić pokrętło i można rozpocząć grillowanie. Grill ten pozwala również na kontrolowanie temperatury jedzenia, podczas gdy przy klasycznym grillowaniu jesteśmy zmuszeni do dostosowania się do kaprysów podpałki i wiatru, a samo przygotowanie potraw wcale nie jest tak proste, jak się wydaje.

Korzystanie z grilla wewnątrz budynku, jak wiadomo wiąże się także z możliwością przyrządzania i jedzenia potraw nie tylko podczas sezonu na grillowanie, ale również przez resztę roku. Możliwość zjedzenia steku z grilla w środku zimy dla wielu klientów może okazać się bardzo atrakcyjną opcją, która przyciągnie ich do Twojej restauracji. Grille gazowe cieszą się coraz to większą popularnością i nie ma w tym nic dziwnego.

Na co zwrócić uwagę, kupując grill gastronomiczny gazowy?

Grille gastronomiczne znacznie różnią się pod względem rozmiaru. W zależności od tego ile posiadasz wolnego miejsca w kuchni, możesz zdecydować się na grill nastolny lub duży grill gazowy gastronomiczny. Model nastolny jest niewielkich rozmiarów urządzeniem, które umieścisz na stole lub blacie w kuchni. Jeśli chodzi o duży gazowy model — jest to konkretnych rozmiarów sprzęt, na który będzie trzeba znaleźć miejsce wewnątrz lokalu.

Inną rzeczą, na którą dobrze jest zwrócić uwagę kupując płyty grillowe gazowe, jest rodzaj powierzchni grillującej urządzenia. Istnieją dwa rodzaje urządzeń — płyty grillowe gazowe gładkie i ryflowane. Płyty gładkie podgrzewają dania równomiernie, natomiast ryflowane zostawiają na daniach ciemniejsze, bardziej podgrzane paski. Obydwie płyty są dobrym rozwiązaniem, dlatego możesz śmiało wybrać opcję odpowiadającą Twoim potrzebom. Są również grille posiadające obydwa rodzaje powierzchni grillującej i również są warte uwagi. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty! Na pewno znajdziesz coś dla siebie.

Zostań z nami na dłużej! System Rabatowy jest stworzony dla klientów.
Skontaktuj się z naszym Centrum Obsługi w razie pytań dot. gwarancji, pomocy technicznej i doradztwa w zakresie sprzedaży i oferty produktowej. Połączenia odbierane są zgodnie z zaleceniami otrzymanymi od Klienta. Nasi konsultanci służą pomocą.
Towar o wartości powyżej 1000 zł wysyłamy na własny koszt