Robot coupe

Robot Coupe

Robot Coupe to francuska marka profesjonalnych urządzeń gastronomicznych, która powstała w 1960 roku, w samym sercu słynącej z gastronomii Burgundii. Dziś marka jest bardzo popularna na całym świecie, w tym również w Polsce. Robot Coupe to producent sprzętu gastronomicznego wdrażający wiele nowych rozwiązań i technologii. Firma oferuje niezawodne, a przede wszystkim wielozadaniowe wyposażenie dla profesjonalnych kuchni.

Robot Coupe jest prekursorem i leaderem w dziedzinie innowacyjnych robotów kuchennych. W ofercie marki znajdziemy szeroką gamę urządzeń przyspieszających i usprawniających pracę w kuchni, piekarni, cukierni i nie tylko. Sprzęty wielofunkcyjne Robot Coupe są wytrzymałe, mocne i nowoczesne oraz oferują szereg niezastąpionych w profesjonalnej kuchni funkcji. Oferta obejmuje przede wszystkim innowacyjne roboty wielofunkcyjne, miksery, roboty ręczne, wyciskarki, sokowirówki oraz szatkownice. Dzięki sprzętom Robot Coupe praca w kuchni staje się jeszcze większą przyjemnością, ponieważ sprzęty wykonują wiele czynności za kucharza, pozostawiając mu dbanie o wykwintne smaki potraw.

Maszyny Robot Copue są przeznaczone dla profesjonalnej gastronomii i spełniają wszystkie wymogi bezpieczeństwa oraz higieny pracy w kuchni. Są to wydajne urządzenia o stosunkowo nieskomplikowanej budowie, łatwe i szybkie w obsłudze. Każdy model Robot Coupe zapewnia sprawną pracę, również przy intensywnym użytkowaniu.

Roboty wielofunkcyjne Robot Coupe

Sprzęty Robot Coupe powstają z myślą o tym, by szybko i łatwo szatkować warzywa i owoce oraz ułatwić obróbkę mechaniczną produktów spożywczych. Znajdziemy wśród nich różne wielozadaniowe modele, kultowe w branży gastronomicznej. Należą do nich między innymi Blixer, model CL20, CL50, CL60 J100 Ultra czy też J80 Ultra. Wysoka wydajność tych urządzeń przekłada się na większe możliwości przerobowe w kuchni, ale również na oszczędność energii elektrycznej. Robot Coupe to energooszczędne urządzenia. Koszty ich eksploatacji pozostają na niskim poziomie nawet przy intensywnym częstym użytkowaniu.

Aktywne filtry