Tomgast

Tomgast

Firma Tomgast działa na polskim rynku dostawców drobnego sprzętu gastronomicznego od 1998 roku. Jest dystrybutorem i producentem wyposażenia gastronomicznego. Oferta marki obejmuje naczynia kuchenne: garnki, noże oraz pojemniki GN, a także akcesoria cukiernicze, młynki i nie tylko. Ponadto firma oferuje również pakowarki próżniowe komorowe. Wyposażenie Tomgast to wyselekcjonowane, najwyższej jakości produkty dla profesjonalnej kuchni, cukierni, bufetu i cateringu. Wyposażenie bardzo dobrze sprawdzą się również w restauracjach, hotelach, stołówkach oraz wszędzie tam, gdzie niezbędna jest precyzja i niezawodność podczas przygotowywania posiłków.

Dystrybutor sprzętu gastronomicznego

Pozycja lidera, którą firma Tomgast osiągnęła na rynku dostawców drobnego sprzętu gastronomicznego, jest wynikiem współpracy z najlepszymi markami. Tomgast współpracuje z uznanymi dostawcami wyposażenia dla gastronomii z całego świata oraz z wiodącymi dystrybutorami rynku polskiego, takimi jak między innymi:

DeBuyer, Peugeot, Rak Porcelain, Libbey, Revol, Eternum, Schott Zwiesel, Cambro, Dynamic, Hotmix Pro.

Firma Tomgast stale wzbogaca swoją ofertę, dostosowując ją do zapotrzebowania odbiorców, którymi są właściciele zarówno dużych, jak i małych zakładów gastronomicznych. Klienci doceniają wysoką jakość, trwałość i niezawodność oferowanych produktów, wybierając asortyment Tomgast jako sprawdzone i zaufane wyposażenie kuchni, cukierni i nie tylko.

Oferta Tomgast w sklepie internetowym Hybryda Gastro

W sklepie Hybryda Gastro dostępne jest wyposażenie Tomgast w atrakcyjnych cenach. Duży wybór akcesoriów oraz naczyń kuchennych. Profesjonalne, wysokiej jakości patelnie i garnki, deski do krojenia, sztućce i wiele więcej. Zapraszamy do zapoznania się z dostępnym asortymentem.

Aktywne filtry