• Nowy
Lavage LC 3000 25kg |  Preparat do maszynowego mycia naczyń z zawartością aktywnego chloru

Lavage LC 3000 25kg | Preparat do maszynowego mycia naczyń z zawartością aktywnego chloru

brand
cena netto: 466.2 zł 466.2 zł cena brutto: 573,43 zł 573.426 zł

SKU: LC 3000 25kg Zapytaj o dostępność
Szybki Kontakt 537-827-828
Darmowa Dostawa już od 1000 zł
Ekspresowa Wysyłka

Opis produktu

Preparat LAVAGE LC-3000 jest wysoko alkalicznym preparatem z zawartością aktywnego chloru. Odpowiednio dobrana kompozycja związków powierzchniowo czynnych umożliwia skuteczne i szybkie rozpuszczanie w roztworze preparatu białek, tłuszczy, oraz przebarwień owocowo warzywnych, jak również pozostałości po kawie i herbacie. Preparat posiada właściwości obniżające napięcie powierzchniowe i zawiera substancje wspomagające szybkie i skuteczne spłukiwanie mytych powierzchni.

-LAVAGE LC-3000 jest preparatem przeznaczonym do mycia maszynowego w gastronomii oraz pojemników transportowych w przetwórstwie spożywczym.

-Najlepsze efekty mycia uzyskujemy w wodzie o twardości do 15°C.

-Preparat nadaje się do mycia maszynowego: porcelany, szkła, stali nierdzewnej oraz innych powierzchni odpornych na działanie silnych alkaliów.

-W przypadku elementów dekoracyjnych na powierzchni naczyń lub sztućców należy wykonać test odporności w kontakcie z roztworem preparatu.

-Nie stosować do mycia powierzchni aluminiowych!Dane techniczne

Pojemność (kg) 25 kg
Zostań z nami na dłużej! System Rabatowy jest stworzony dla klientów.
Skontaktuj się z naszym Centrum Obsługi w razie pytań dot. gwarancji, pomocy technicznej i doradztwa w zakresie sprzedaży i oferty produktowej. Połączenia odbierane są zgodnie z zaleceniami otrzymanymi od Klienta. Nasi konsultanci służą pomocą.
Towar o wartości powyżej 1000 zł wysyłamy na własny koszt