Zmywarka gastronomiczna do naczyń Smeg | UD503D

Zmywarka gastronomiczna do naczyń Smeg | UD503D

brand
cena netto: 9000.00 zł 9000.00 zł cena brutto: 11 070,00 zł 11070.00 zł
SKU: UD503D Zapytaj o dostępność
Szybki Kontakt 536 928 000
Darmowa Dostawa już od 1000 zł
Ekspresowa Wysyłka

Opis produktu

  • Konstrukcja ze stali nierdzewnej AISI 304 o pojedynczej ściance.

  • Zaokrąglone krawędzie komory myjącej.

  • Wytłoczone prowadnice koszy 2 połączone ramiona myjące i płuczące z systemem szybkiego demontażu.

  • Funkcja ŚWIEŻEJ WODY do całkowitej wymiany wody w komorze do każdego mycia.

  • Funkcja DODATKOWEGO PŁUKANIA do wydłużenia czasu płukania

UŁATWIONA KONSERWACJA

Zaokrąglona konstrukcja komory myjącej, wytłoczone prowadnice koszy i racjonalny projekt powierzchni pozwalają na wyjątkowo łatwe utrzymanie w czystości oraz ograniczają odkładanie się zanieczyszczeń. Spód komory został zaprojektowany tak, aby ułatwić przemieszczanie się ewentualnych pozostałości w stronę filtra i odpływu. To wszystko wraz ze specjalnym programem automatycznego czyszczenia, ułatwia oraz skraca do minimum czynności na koniec dnia pracy.

POŁĄCZONE RAMIONA MYJĄCE I NABŁYSZCZAJĄCE

Nowa konstrukcja ramiona myjącego i nabłyszczającego pozwala uzyskać wysokie ciśnienie wody oraz dokładniejsze pokrycie komory, zwiększając tym samym efektywność mycia. Co więcej, ramię jest wyposażone w specjalną konstrukcję, która umożliwia szybkie jego wymontowanie, ułatwiające konserwację.

SYSTEM FILTRACYJNY

Innowacyjny system filtracyjny opiera się na potrójnym filtrze selektywnym w komorze mycia, który jest połączony z pompą spustową oraz systemem częściowego odpływu. Rozwiązanie to wspomaga proces filtrowania wody do mycia, utrzymując ją czystszą. Ponadto podczas każdego cyklu eliminowane są ewentualne zabrudzenia oraz ograniczane jest zużycie detergentów chemicznych, co znaczenie redukuje koszty eksploatacyjne urządzenia.

SYSTEM SOFT START

Wszystkie zmywarki ECOLINE zostały wyposażone w elektroniczny system Soft Start, który kontroluje moc pompy zmywania. W celu zabezpieczenia szkła oraz delikatnych naczyń, początkowo woda jest wprowadzana do komory przy niskim ciśnieniu, aby później osiągnąć maksymalny poziom.

Dane techniczne

Moc 5,7 kW
Pompa spustowa tak
Linia Ecoline

Wymiary

Wysokość 820 mm
Szerokość 580 mm
Głębokość 600 mm
Zostań z nami na dłużej! System Rabatowy jest stworzony dla klientów.
Skontaktuj się z naszym Centrum Obsługi w razie pytań dot. gwarancji, pomocy technicznej i doradztwa w zakresie sprzedaży i oferty produktowej. Połączenia odbierane są zgodnie z zaleceniami otrzymanymi od Klienta. Nasi konsultanci służą pomocą.
Towar o wartości powyżej 1000 zł wysyłamy na własny koszt