• Nowy
Zmywarka kapturowa do naczyń Smeg | HTY511DSH

Zmywarka kapturowa do naczyń Smeg | HTY511DSH

brand
cena netto: 30000.00 zł 30000.00 zł cena brutto: 36 900,00 zł 36900.00 zł

SKU: HTY511DSH Zapytaj o dostępność
Szybki Kontakt 731-212-211
Darmowa Dostawa już od 1000 zł
Ekspresowa Wysyłka

Opis produktu

  • Konstrukcja ze stali nierdzewnej AISI 304.

  • Zaokrąglone krawędzie komory myjącej.

  • Kaptur wypoziomowany o podwójnych ściankach.

  • 2 ramiona myjące i 2 płuczące ze stali nierdzewnej AISI 304

UŁATWIONA KONSERWACJA

Zaokrąglona konstrukcja komory myjącej, wytłoczone prowadnice koszy i racjonalny projekt powierzchni pozwalają na wyjątkowo łatwe utrzymanie w czystości oraz ograniczają odkładanie się zanieczyszczeń. Spód komory został zaprojektowany tak, aby ułatwić przemieszczanie się ewentualnych pozostałości w stronę filtra i odpływu. To wszystko wraz ze specjalnym programem automatycznego czyszczenia, ułatwia oraz skraca do minimum czynności na koniec dnia pracy.

POŁĄCZONE RAMIONA MYJĄCE I NABŁYSZCZAJĄCE

Nowa konstrukcja ramiona myjącego i nabłyszczającego pozwala uzyskać wysokie ciśnienie wody oraz dokładniejsze pokrycie komory, zwiększając tym samym efektywność mycia. Co więcej, ramię jest wyposażone w specjalną konstrukcję, która umożliwia szybkie jego wymontowanie, ułatwiające konserwację.

SYSTEM FILTRACYJNY

Innowacyjny system filtracyjny opiera się na potrójnym filtrze selektywnym w komorze mycia, który jest połączony z pompą spustową oraz systemem częściowego odpływu. Rozwiązanie to wspomaga proces filtrowania wody do mycia, utrzymując ją czystszą. Ponadto podczas każdego cyklu eliminowane są ewentualne zabrudzenia oraz ograniczane jest zużycie detergentów chemicznych, co znaczenie redukuje koszty eksploatacyjne urządzenia.

SYSTEM SOFT START

Wszystkie zmywarki ECOLINE zostały wyposażone w elektroniczny system Soft Start, który kontroluje moc pompy zmywania. W celu zabezpieczenia szkła oraz delikatnych naczyń, początkowo woda jest wprowadzana do komory przy niskim ciśnieniu, aby później osiągnąć maksymalny poziom.

SYSTEM PŁUKANIA HTR

System płukania HTR, który gwarantuje stałą kontrolę ciśnienia, temperatury oraz jakości wody, utrzymując ją niezależną od sieci zasilającej. W ten sposób gwarantowana jest szybkość oraz jakość suszenia.

NIEPRZERWANA REGENERACJA ZMIĘKCZACZA WODY

Zastosowanie innowacyjnego, ciągłego systemu zmiękczania pozwala uniknąć przestojów w pracy urządzenia. W wybranych modelach, wskaźnik na panelu sterowania informuje o konieczności uzupełnienia poziomu soli. Przedstawione rozwiązanie gwarantuje optymalną jakość wody, a tym samym idealne efekty mycia i zabezpieczenie samej zmywarki przed osadzaniem się kamienia.

EFEKTYWNE ZUŻYCIE

Zastosowanie systemu odzysku ciepła S.H.R.+ wraz z innowacyjną konstrukcją maszyny pozwala na znaczną redukcję zużycia energii, wody, detergentu oraz nabłyszczacza. Już teraz koszty zmywania mogą być znacznie obniżone bez uszczerbku na efekcie końcowym, który zawsze jest perfekcyjny.

INTELIGENTNA TECHNOLOGIA

System odzysku ciepła S.H.R.+ zasysa powstałe opary, które ulegają skropleniu, a powstała energia jest wykorzystywana do podgrzania wody zasilającej. W wyniku tego istnieje możliwość zaoszczędzenia do 30% energii oraz następuje znaczna poprawa warunków pracy.

Dane techniczne

Moc 9,7 kW
Pompa spustowa tak
Linia Easyline
pompa wspomagająca płukanie tak
Wysokość załadunku 440 mm
Wbudowany zmiękczacz tak
System odzysku ciepła tak

Wymiary

Wysokość 1530 mm
Szerokość 620 mm
Głębokość 745 mm
Zostań z nami na dłużej! System Rabatowy jest stworzony dla klientów.
Skontaktuj się z naszym Centrum Obsługi w razie pytań dot. gwarancji, pomocy technicznej i doradztwa w zakresie sprzedaży i oferty produktowej. Połączenia odbierane są zgodnie z zaleceniami otrzymanymi od Klienta. Nasi konsultanci służą pomocą.
Towar o wartości powyżej 1000 zł wysyłamy na własny koszt