• -20%
Piec konwekcyjno-parowy 10x1/1GN Tecnoinox TAP EFM10TB z systemem mycia

Piec konwekcyjno-parowy 10x1/1GN Tecnoinox TAP EFM10TB z systemem mycia

brand Oszczędź: 20%
cena netto: 49749.60 zł 62187.00 zł cena brutto: 61 192,01 zł 76490.01 zł

SKU: 954610 Zapytaj o dostępność
Szybki Kontakt 731-212-211
Darmowa Dostawa już od 1000 zł
Ekspresowa Wysyłka

Opis produktu

TRUEDATA: TrueData to technologia Tap, która zawsze pokazuje rzeczywistą temperaturę w piecu. Podczas pracy pieca Tap parametry gotowania są wyraźnie widoczne dzięki automatycznemu trybowi podglądu na odległość.

SMARTHEAT Z PIECEM TAP OSZCZĘDZASZ ENERGIĘ to system, który w Tap moduluje zużycie energii w inteligentny sposób, kalibrując moc w zależności od wsadu obecnego w komorze.

OSZCZĘDNOŚĆ SUROWCÓW dzięki powolnemu nocnemu gotowaniu, Tap minimalizuje utratę wagi i gwarantuje oszczędność surowców do 30%. Na przykład na kilogram pieczonej wołowiny utrata wagi zmniejsza się o około 20%.

SMARTWASH Z PIECEM TAP OSZCZĘDZASZ CZAS. Pięć różnych rodzajów mycia pozwala zoptymalizować czas mycia w zależności od wymaganego stopnia czystości pieca. Najdłuższy cykl mycia trwa jedynie 62 minuty: pod koniec dnia pozwala to zaoszczędzić sporo czasu.

ODKAMIENIANIE BOJLERA Z PIECEM TAP OSZCZĘDZASZ CZAS I PIENIĄDZE. Piec informuje o konieczności umycia bojlera. Gdy bojler zatrzymuje się, gdyż wymagane jest odkamienianie, Tap kontynuuje gotowanie korzystając z natrysku bezpośredniego. Odkamienianie jest prostą operacją, która jest wykonywana autonomicznie, bez potrzeby korzystania z usług serwisu, tak jak jest to wymagane w przypadku innych pieców.

COOKBOOK Setki przepisów wraz ze zdjęciami i wyszczególnionymi etapami gotowania, dające inspirację, pozwalające eksperymentować lub wypróbować przetestowany sposób gotowania. Szef kuchni, cukiernik lub piekarz może także zmodyfikować przepis podczas gotowania, aby dostosować go do wielkości surowców i swoich preferencji. Mogą oni zapisać wprowadzone zmiany jednym dotknięciem i umieścić swoje menu i własne przepisy w osobistych folderach, aby ułatwić wyszukiwanie i korzystanie z nich.

CLIMAFIX Dzięki funkcji Climafix, Tap zarządza wilgotnością w komorze podczas poszczególnych etapów gotowania, tzn. eliminuje nadmiar wody poprzez szybkie wydobycie pary lub szybko nasyca komorę, w zależności od potrzeb. Climafix umożliwia szybkie przełączanie z gotowania przy użyciu wilgoci na konwekcyjne (i odwrotnie). Procentowa wartość wilgotności wskazana na wyświetlaczu to wartość, którą Tap zarządza w poszczególnych etapach. Staranne bilansowanie wilgotności pozwala zminimalizować utratę wagi i, nawet w przypadku delikatnych surowców, takich jak szpinak, zachować ich formę i żywe kolory.

READY-TO-SERVE Funkcja przydatna do jednoczesnego podawania różnych rodzajów potraw, np. w przypadku bankietów.

GOTOWANIE Z SONDĄ SONDA WIELOPUNKTOWA. Tap jest wyposażony w wielopunktową sondę, która wykrywa temperaturę gotowanego produktu w 5 różnych miejscach wzdłuż szpikulca, aby ułatwić i zwiększyć dokładność pomiaru temperatury rdzenia. Sonda wielopunktowa jest umieszczona wewnątrz komory gotowania: dzięki temu jej użycie jest prostsze, a sonda jest cały czas w zasięgu ręki.

Dane techniczne

Pojemność 10 x 1/1 GN
Moc 20,5 kW
Napięcie 400V
Linia TAP

Wymiary

Wysokość 1020 mm
Szerokość 890 mm
Głębokość 720 mm
Zostań z nami na dłużej! System Rabatowy jest stworzony dla klientów.
Skontaktuj się z naszym Centrum Obsługi w razie pytań dot. gwarancji, pomocy technicznej i doradztwa w zakresie sprzedaży i oferty produktowej. Połączenia odbierane są zgodnie z zaleceniami otrzymanymi od Klienta. Nasi konsultanci służą pomocą.
Towar o wartości powyżej 1000 zł wysyłamy na własny koszt