Rational

Rational

Firma Rational jest obecna na rynku profesjonalnej gastronomii od ponad 46 lat. Została założona w w 1973 roku. Jej głównym celem jest dostarczanie klientom najlepszych narzędzi do przyrządzania potraw, w tym przede wszystkim nowoczesnych, zaawansowanych pieców gastronomicznych. Firma rozpoczęła działalność od niewielkiego osiemnastoosobowego zespołu. Obecnie Rational to światowy lider w dziedzinie wyposażenia gastronomii, producent ponad 1 000 000 sprzedanych urządzeń, marka rozpoznawalna i ceniona w wielu krajach świata. Główne rynki dystrybucji Rational to Niemcy, Wielka Brytania i USA.

Każde urządzenie RATIONAL jest dokładnie, wielokrotnie kontrolowane przed wysyłką, by zapewnić jakość produktów. Rygorystyczne procedury kontroli oraz zastosowanie w produkcji najlepszych komponentów sprawiają, że urządzenia Rational są niezawodne, długowieczne i przystosowane do intensywnego użytkowania w warunkach przemysłowych.

Oferta marki Rational w sklepie internetowym Hybryda Gastro

Oferta urządzeń gastronomicznych Rational to przede wszystkim innowacyjne piece gastronomiczne, w tym doskonałe piece konwekcyjno-parowe. W sklepie internetowym Hybryda Gastro dostępna jest szeroka oferta pieców Rational. Różne modele do dużych i mniejszych kuchni profesjonalnych, przystosowane do odróbki termicznej żywności. Precyzyjne przygotowanie potraw w piecu konwekcyjno- parowym zapewnia im doskonałe walory smakowe. Jednocześnie jest to czynność powtarzalna, dzięki czemu możliwe jest przygotowywanie dań o równie wysokiej jakości za każdym razem.

Aktywne filtry